CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Byt v novostavbě v Trutnově

5899999
5899999
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Lokalita
Rezidence Nad Školou, Červený kopec, Trutnov
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
3+kk
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

80 m2

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Možnost převzetí hypotečního úvěru od České spořitelny ve výši 4.080.000 Kč se splatností 30 let a s úrokovou sazbou 2,44% fixovanou do 16.9.2029. Splátka 16.045 Kč/měsíčně. Na rozdíl kupní ceny a výše převzatého úvěru, dokáže Česká spořitelna poskytnout další hypoteční úvěr až do výše 90% kupní ceny, tento úvěr však bude za dnešní sazby hypotečních úvěrů, jelikož se jedná o nový úvěr.

Příklad financování: Převzatá hypotéka - 4.080.000 Kč za 2,44% =  16.045 Kč + Nová hypotéka - 1.230.000 Kč za 5,94% = 7.327 Kč, vlastní zdroje 590.000 Kč.

Pokud chcete bydlet v úplně novém bytě a zařídit si ho přesně podle svých představ, rozhodně si nenechte ujít tohle 3+kk. Čekat na vás bude v bytovém domě na Červeném kopci v Trutnově, který se právě dokončuje!

Nabízím vám byt o dispozici 3+kk s výměrou 80 m2, který bude k předání po dokončení stavby na konci roku 2022. Byt se skládá ze dvou ložnic, obývacího pokoje s kuchyní, koupelny a samostatné toalety. Jeho součástí je také balkon o velikosti 9 m2 a sklep s výměrou 4 m2.

Byt má jihozápadní orientaci, takže budete mít dostatek světla po celý den. Nachází se ve třetím patře ze čtyř a prodává se nevybavený, takže si ho budete moci uzpůsobit svým představám a požadavkům. V bytě budou připravené veškeré rozvody, zárubně a dveře, položené podlahy i kompletně vybavená koupelna a toaleta. Kuchyňská linka a zbytek vybavení interiéru pak budou zcela ve vaší režii. 

Zděný bytový dům, ve kterém se bude nacházet váš nový domov, je součástí moderního rezidenčního komplexu Nad školou. Komplex je situován na jižním svahu Červeného kopce a budete odtud mít krásný výhled na celý Trutnov a hlavně veškerou občanskou vybavenost na dosah. V blízkém okolí je škola, školka, obchod i zastávka MHD a parkování je možné přímo před domem.

Technické parametry

Bydlení v moderní novostavbě

Pokud vás láká moderní rodinné bydlení, je tenhle byt pro vás tím pravým řešením. Nachází se v komplexu Nad školou, který vznikl teprve před několika lety, a pro velký zájem je dále rozšiřován. Na výstavbě vašeho bytového domu se právě usilovně pracuje a vy se budete moct stěhovat do nového nejpozději koncem roku 2023. A možná i o něco dřív!

Skvělá lokalita a okolí

Proč ztrácet čas dojížděním, když můžete mít vše po ruce. Jen pár minut od domu budete mít školu i školku a do centra města, kde jsou všechny obchody, restaurace a kavárny, to je pěšky jen kousek. Do 15 minut jste taky u bazénu, na stadionu, koupališti nebo tenisovém kurtu. No a procházku přírodou můžete zahájit jen pár desítek metrů od vchodu.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
5899999
5899999
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Radim Kovář
+420 724 937 764
kovar@hanousekapartneri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?