CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Chata 2+1 v Psárech

3499000
3499000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Lokalita
Praha - západ, Psáry č. ev. 366
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
2+1
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

Chata o dispozici 2+1 s výměrou 47 m2

Pozemek s výměrou 534 m2

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Přemýšlíte, kde příjemně strávit letošní léto? Tak co si takhle vyrazit odpočinout na vlastní chatu s velkou zahradou jen kousek od Prahy.

Nabízím vám chatu o dispozici 2+1 s výměrou 47 m2 a pozemkem o velikosti 534 m2. Chata se nachází v klidné části obce Psáry, která leží jihovýchodně od Prahy. Chata je částečně podsklepená a skládá se z ložnice, obýváku, kuchyně, koupelny, samostatného WC a verandy.

Do chaty se dostanete přes vyvýšenou dlážděnou terasu. Uvnitř na vás čeká velice světlá zasklená veranda, ze které budete z ní mít skvělý výhled od okolní zeleně. Z verandy projdete přímo do kuchyně, kde si díky tekoucí vodě a elektrickým spotřebičům můžete uvařit nejen kávu, ale klidně i vydatný oběd. Vedle verandy se nachází obývací pokoj s parketovou podlahou a za ním pak ložnice, koupelna s vanou a WC. Zboku chaty najdete také kůlnu, kam si uložíte třeba potřebné zahrádkářské vybavení.

Po menších úpravách interiéru a vybavení můžete chatu využívat klidně celoročně. A protože je umístěná vedle zástavby rodinných domů, stačí si vyřídit stavební povolení a přestavět si ji podle svých potřeb.

Technické parametry

Chata má vlastní studnu s pitnou vodou. Odpad je řešen septikem. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, ale není problém ho nahradit elektrickým vytápěním.

Chata s udržovanou zahradou

Tahle chata je splněným snem každého milovníka zeleně a zahrádkaření. Na pozemku jsou ozdobné keře, vzrostlé ovocné stromy i udržované záhonky na pěstování zeleniny. A nechybí tu ani zahradní domek na uložení veškerého potřebného náčiní. No a pokud byste místo zalévání rajčat raději trávili horké dny ponoření ve vodě, stačí si pořídit bazén. Místa je tu na něj víc než dost.

Dobrá dostupnost a vybavenost

V okolí vaší nové chaty vám nic chybět nebude. Psáry jsou totiž jednou z obcí, která se postupně rozrůstá, takže tady najdete školu, školku, pekárnu, restauraci, obchod i zastávku. Z té odjíždí dvakrát do hodiny autobus, ketrý vás za 30 minut odveze až ke stanici metra Budějovická. A autem jste do 7 minut v Jesenici a za 20 minut můžete doplňovat zásoby jídla a pití v OC Chodov.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
3499000
3499000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Ivan Riško
+420 733 266 578
risko@hanousekapartneri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?