CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Penzion s restaurací v Hostinném

35000
35000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Lokalita
Dr. E. Votočka 14, Hostinné
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková plocha domu 450 m2

Restaurace má plochu 78,5 m2

Celková plocha pozemku 316 m2

Náklady na provoz

Měsíční nájem je 35.000 Kč+ 15.000 Kč služby. Součástí je vratná kauce 70.000 Kč (2x nájem) a provize realitní kanceláři (1x nájem).

V nákladech se počítá se zálohou 8 500 Kč na plyn měsíčně, 4 500 Kč na elektřinu měsíčně a zálohou na vodu 2 000 Kč měsíčně.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Přemýšlíte o provozu restaurace v Podkrkonoší? Tak to se podívejte na tenhle penzion s restaurací, který na vás čeká jen 15 minut od Černé hory.

Penzion se nachází přímo na náměstí v Hostinném, historickém městě ležícím na úpatí Krkonoš. Centrum města tvoří krásné měšťanské domy s podloubími a právě v jednom takovém se penzion nachází. Dům prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí pod taktovkou architekta Romana Kouckého a získal také čestné uznání v soutěži Stavba roku Královéhradeckého kraje. 

Dům má dvě nadzemní patra a obytné podkroví a jeho podlahová plocha je 450 m2. Na vaše hosty tu čeká 8 luxusních pokojů s celkovou ubytovací kapacitou 20 osob a součástí je i zavedená restaurace. Penzion stojí na pozemku o velikosti 316 m2, má sklep a také zahradu za domem. Tu můžete využít jako letní zahrádku pro návštěvníky restaurace nebo dokončit plánovanou výstavbu wellness, na který je připravený projekt i stavební povolení. 

Za velkými okny, která v podloubí nepřehlédnete, se nachází restaurace s kavárnou přístupná přímo z ulice. Restaurace je tvořená dvěma místnostmi o celkové velikosti cca 78,5 m2 a má kapacitu 36 míst. Vaše návštěvníky hned po vstupu upoutá krásný dřevem obložený bar a také krb, kterým jim můžete zpříjemnit zimní večery. Součástí restaurace je plně vybavená kuchyň připravená k okamžitému provozu. Z restaurace se zadním vchodem dostanete na zahradu, kde si vaši hosté mohou v létě vychutnat kávu nebo vynikající jídlo na sluníčku. V přízemí se nachází také bezbariérová toaleta a pánské a dámské toalety sloužící hostům restaurace jsou umístěny v 1. poschodí.

V prvním patře najdete čtyřlůžkový, dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj, ve druhém patře jsou pak další čtyři pokoje – dva dvoulůžkové, jeden jednolůžkový a jeden čtyřlůžkový. V obytném podkroví se nachází poslední čtyřlůžkový pokoj s výhledem do širokého okolí. Všechny pokoje mají vlastní designovou koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a jsou zařízené stylovým nábytkem, který vaše hosty nadchne. Kromě toho je určitě upoutají zajímavě řešené stropy s podsvětlenými reliéfy či dobová klenba. Každý z pokojů je zcela jedinečný a vaši hosté, kteří se budou pravidelně vracet, tak mohou vždy vyzkoušet něco nového.

Penzion a restaurace se pronajímají kompletně vybavené.

Technické parametry

Celý dům prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí. V roce 2022 proběhla renovace podlah, pokládka a čištění koberců i výmalba všech místností. Každý pokoj má své rozvody a vytápění je zajištěno plynem. 

Zavedený penzion s restaurací

Proč si lámat hlavu s úpravami a opravami, když stačí otevřít dveře a přivítat první hosty. Penzion se pronajímá kompletně vybavený, stejně jako restaurace s kavárnou. V pokojích je vše od postelí přes křesílka a úložné prostory až po stylové dekorace. No a v restauraci kromě 36 míst k sezení čeká také kompletně zařízená kuchyně, do které stačí jen postavit kuchaře a začít vydávat skvělá jídla. A na sezónu můžete také vytáhnout posezení na zahrádku. 

Historický dům po rekonstrukci

Tohle není jen tak nějaký obyčejný penzion. Nachází se totiž v domě zapsaném na seznam kulturních památek a jeho rekonstrukci dostal na starost známý architekt Roman Koucký, který navrhoval třeba pražský Trojský most. Při rekonstrukci byly zachovány krásné historické prvky, jako jsou klenbové stropy, benátské štuky, dřevěné podlahy nebo špaletová okna. Díky tomu si také vysloužil čestné uznání v soutěži Stavba roku Královéhradeckého kraje. 

Hostinné a okolí

Hostinné, jedno z nejstarších měst v Podkrkonoší, je známé svým krásným náměstím a také dvěma obry, kteří zdobí místní radnici. Kromě toho je skvělým výchozím bodem pro turisty mířícími za pěší turistikou i zimními radovánkami. Lyžařská střediska, jako je skiareál Černá hora – pec, Mladé Buky nebo Špindlerův Mlýn jsou vzdálené zhruba půl hodiny autem, stejně jako turistické atrakce přehrada Les Království, krkonošská Stezka korunami stromů nebo ZOO Dvůr Králové. 

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
35000
35000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Radim Kovář
+420 724 937 764
kovar@hanousekapartneri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?