CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Restaurace s pivovarem v Nymburce

11990000
11990000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Lokalita
Nymburk - Drahelice, Drahelická 60/2
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková plocha pozemku je 1 129 m2, užitná plocha 508 m2, možnost rozšíření užitné plochy až na 900 m2.

Náklady na provoz

Celkové měsíční náklady na provoz jsou 10 000 Kč včetně energií. Elektřina 5 000 Kč/měsíčně a plyn 5 000 Kč/měsíčně.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Hledáte skvělou příležitost k investici do gastra nebo krásný prostor, který můžete využít k rozšíření svého stávajícího podnikání? Tak právě pro vás tady mám nádherou historickou budovu s restaurací, kavárnou, vinárnou a dokonce pivovarem.

Tahle krásná budova je z roku 1905 a již od doby svého vzniku sloužila jako zájezdní hostinec. Nachází se v Nymburce, městě ležícím na řece Labi, které je nerozlučně spjato s tvorbou oblíbeného českého spisovatele Bohumila Hrabala. Nymburk je proslulý historickým centrem s romantickými uličkami a především svým pivovarem, který přitahuje davy milovníků Postřižin a piva, turistů a cyklistů. Není tedy nic jednoduššího než navázat na více než 115 let dlouhou tradici a pokračovat v provozování zavedené a oblíbené restaurace ve skvělé lokalitě.

Celková provozní plocha tohoto třípatrového objektu je skoro 509 m2. V prvním patře o velikosti 415 m2 je umístěná restaurace, kuchyň, sklady, toalety pro hosty, šatny pro personál a přístavba s velkým slavnostním sálem o výměře 117 m2, ve kterém se pořádají svatby. Součástí prvního patra je také plně vybavený a zkolaudovaný pivovar se třemi tanky o objemu 600 l a varnou s objemem až 550 l, který funguje jako samostatná společnost. Na druhém podlaží je byt o dispozici 3+1 s výměrou necelých 94 m2 určený k rekonstrukci. Pokud se tu rozhodnete provozovat rodinnou restauraci, můžete ho využít pro vlastní bydlení a nebo může posloužit jako prostor pro vybudování apartmánů pro vaše hosty. Ve třetím patře se rozkládá 400 m2 půdního prostoru, který lze zrekonstruovat a vytvořit zde až 10 zajímavých pokojů pro návštěvníky nebo další bytové jednotky. Budova je podsklepená a v podzemním podlaží o výměře 90 m2 se nachází vybavená a zkolaudovaná vinotéka se samostatným vchodem, ve které si můžete vyrábět vlastní šumivé víno nebo ji za tímto účelem pronajmout.

K budově patří také zahrada s výměrou 573 m2, na které se nachází prostorná krytá terasa s posezením pro hosty. Část zahrady je aktuálně využívaná jako provozní plocha a na části je vysetý trávník a umístěná slavobrána pro svatební obřady a houpačka. Pozemek lze využít jako stavební pozemek k dalšímu rozvoji. Před domem se nachází další dlážděná terasa částečně krytá podloubím, na které si hosté mohou vychutnávat skvělé jídlo nebo domácí pivo. Parkování je možné v pruzích podél silnice a zastávka autobusu se nachází hned vedle budovy.

Kapacita objektu je přibližně 80 lidí. Restaurace je velmi oblíbená – ročně tu proběhne okolo 10 svateb a pořádají se tu také oslavy a trachty. Objekt lze provozovat jako celek nebo jeho dílčí části (pivovar, vinárnu, restauraci se slavnostním sálem či obytné prostory) pronajímat třetím osobám. Pokud však nechcete provozovat restauraci, ani nabízet prostory k pronájmu, jistě vás zaujme možnost rozšíření. V půdním prostoru lze vybudovat 3 samostatné byty nebo vymezit 8 apartmánů. Potenciál této budovy je opravdu obrovský.

Pojďte se podívat do fotogalerie.

Technické parametry

Poslední rekonstrukce objektu proběhla v roce 1997. Vytápění je plynové, voda z vlastní studny, kanalizace je řešená septikem. Budova je cihlová s obložením z přírodního kamene.

Vybavené prostory

Tahle restaurace s kavárnou, pivovarem a vinárnou má zkrátka všechno, co potřebujete k úspěšnému provozu. Prostory restaurace a terasy jsou zařízené moderním nábytkem a nechybí ani stylové dekorace, které dodávají místu jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí je plně vybavený bar a kuchyně se všemi potřebnými spotřebiči. V prostorách pivovaru najdete vybavení a nerezové tanky, které jen čekají na to, až v nich začnete vařit své vlastní pivo. Vinárna je vybavená zařízením na stáčení a lahvování vína a můžete si tu vyrábět i vlastní šumivé víno.

Skvělá investiční příležitost

Ať už hledáte skvělou příležitost k investici nebo se poohlížíte po místě, kde byste mohli rozvíjet své vlastní podnikání v gastru, tahle nabídka je přesně pro vás. Díky skvělé poloze ve vyhledávané turistické lokalitě a zavedenému provozu restaurace a kavárny, která je populárním místem pro svatby a oslavy, lze návratnost investice odhadnout na 10 let. Pivovar, vinárna a možnosti vybudování ubytování a zvýšení užitné plochy na až 900 m2 potenciál investice ještě dále zvyšuje.

Okolí restaurace

Budova restaurace se nachází zhruba 1,5 km od historického centra Nymburku. Nymburk je kulturním centrem Polabí a je známý díky svému malebnému centru, secesní vodárně, středověkému opevnění a především skvělému pivu, které proslavil Bohumil Hrabal v Postřižinách. Nymburkem vede také populární in-line a cyklostezka podél Labe až do Poděbrad, nedaleko se nachází zoologická zahrada Chleby nebo oblíbená lokalita na letní koupání, pískovna Sadská.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
11990000
11990000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Radim Kovář
+420 724 937 764
kovar@hanousekapartneri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?