CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Rodinný dům se zahradou u Nechanic

3199000
3199000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Lokalita
Nerošov 15, Nechanice
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
5+kk
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha domu je 178 m2 .

Celková podlahová plocha 1. NP je 88,2 m2.

Celková podlahová plocha 2. NP bez balkónu je 84,4 m2.

Pozemek má celkovou plochu 284 m2.

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Láká vás život na vesnici, ale město byste rádi měli po ruce? Chcete si svůj nový domov uzpůsobit na míru anebo snad ubytovat víc generací pod jednou střechou? Tak možná právě na vás čeká v Nerošově u Nechanic tenhle dům. 

Využít můžete program Oprav dům po babičce. Nový dotační program nabídne zálohové financování komplexních renovací nemovitostí. Můžete zároveň získat možnost čerpat zvýhodněný úvěr ze stavebních spořitelen.

Nabízím vám rodinný dům s dispozicí 5+kk o velikosti 178 m2. Dům je dvoupatrový a aktuálně se skládá ze dvou stavebně oddělených částí, které lze využít pro vícegenerační bydlení nebo propojit a rozšířit tak stávající dispozici. K domu patří zahrada s výměrou 284 m2 a jeho součástí je také garáž.

Hlavní část rodinného domu prošla částečnou rekonstrukcí a po dokončení stavebních úprav v ní bude možné celoročně bydlet. V přízemí je umístěn obývací pokoj o velikosti 22 m2 s kuchyní a romantickým krbem. Rustikální atmosféru místnosti podtrhuje strop z dřevěných trámů. Z chodby se dostanete do ložnice a koupelny se sprchovým koutem a WC a po schodech nahoru projdete do podkroví, kde jsou další 3 ložnice a velká šatna.

Druhá část domu se skládá z chodby a garáže v přízemí a místnosti o velikosti 36 m2 s balkonem umístěné v podkroví. Protože má vlastní vchod, můžete ji zrekonstruovat a v patře vytvořit samostatný byt s dispozici 1+kk. Místnost lze také propojit s druhou částí domu a rozšířit tak stávající dispozici až na 7+kk. 

Na zahradě na vás čeká pergola a jezírko, které můžete klidně nahradit bazénem. Do garáže se sekčními vraty zaparkujete jedno auto a pokud rádi kutíte, poslouží vám také jako dílna. 

Technické parametry

Plyn je přiveden na hranici pozemku. Na pozemku je vrtaná studna a septik a je zde také možnost připojení na vodovodní řád. K vytápění domu aktuálně slouží krb v obývacím pokoji. Dům se prodává nevybavený.

Prostorný dům pro velkou rodinu

Bydlení pro více generací? Nebo opravdu hodně místa? Žádný problém! V tomhle domě je totiž kromě hlavního bytu druhá část se samostatným vchodem, ze které může být po rekonstrukci třeba útulné 1+kk. Anebo můžete obě části popojit a 7+kk je na světě. Půlka domu prošla částečnou rekonstrukcí, takže po menších úpravách můžete hned začít bydlet a další změny provádět podle svých časových a finančních možností.

Klidné bydlení v blízkost města

Nerošov je malá víska vzdálená 20 minut od Hradce Králové. Takže pokud jste vždycky chtěli dům v přírodě, ale zároveň na dosah městu, tady ho máte. A pokud by se vám nechtělo jezdit až do Hradce, veškerou občanskou vybavenost najdete v těsném okolí Nerošova.⁠ Do 10 minut budete v jedné z mnoha okolních školek a škol, stejně jako v centru města Nechanice nebo na koupališti Lodín. A do 15 minut jste na dálnici D11.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
3199000
3199000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Ivan Riško
+420 733 266 578
risko@hanousekapartneri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?