CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Stavební pozemek v Trutnově

5990000
5990000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Lokalita
Dolní Staré Město, Trutnov
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

Velikost pozemku je 2 844 m2

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Chcete si postavit prostorný rodinný dům a líbil by se vám pozemek v blízkosti centra města Trutnov? Možná právě pro vás tu jeden takový mám. A navíc s výhledem na Černou horu!

Nabízím vám stavební pozemek o velikosti 2 844 m2, který se nachází v klidné části Dolního Starého Města v Trutnově. Pozemek je rovinatý, má pravidelný tvar a je kompletně zasíťovaný. Na pozemku si můžete postavit rodinný dům přesně podle svých představ, protože zastavitelnost pozemku je 40 %, což rozhodně není standard. Územní plán vás navíc nebude omezovat, ať už chcete moderní či klasický rodinný dům nebo bungalov. Pokud tedy toužíte po opravdu prostorném bydlení podle svého vkusu, je tenhle pozemek pro vás to pravé.

Pozemek se nachází blízko lesa a je součástí moderní zástavby rodinných domů. V budoucnu ho bude možné rozdělit na dvě parcely a je tedy jen na vás, zda ho využijete k vlastnímu bydlení nebo jako příležitost k investici.

Do centra Trutnova, kde je veškerá občanská vybavenost, to budete mít autem ani ne 10 minut.

Technické parametry

Na hranici pozemku je přivedena elektřina, voda a kanalizace. Pozemek lze využít k bydlení v rodinných domech městského a příměstského typu (BI).

Pozemek blízko přírody i města

Pokud chcete bydlet v klidné části města, jen pár kroků do přírody, ale zároveň byste rádi měli vše na dosah, tak jste právě našli to, co hledáte. Do deseti minut jste totiž v nejbližším supermarketu, škole, školce nebo na kávě v centru města. No a jen pár minut pěšky od domu začíná les, do kterého si můžete chodit vyčistit hlavu kdykoli se vám zachce.

Trutnov a okolí

Pokud máte rádi výlety do přírody, lyžování nebo třeba traily, v Podkrkonoší se rozhodně nudit nebudete. Všechny skiareály, stezky, rozhledny, ZOO i golfové hřiště budete mít totiž sotva půl hodinky od domu. No a díky nové dálnici můžete být do 45 minut v Hradci Králové a za hodinu a čtvrt na okraji Prahy.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
5990000
5990000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Radim Kovář
+420 724 937 764
kovar@hanousekapartneri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?