REALITNÍ služby
Očima nejen jíme, ale taky kupujeme. A právě proto je profesionální prezentace při prodeji vaší nemovitosti klíčová. Vědci z Hanouskova realitního institutu dokázali, že do správně připravené a kvalitně odprezentované nemovitosti, se na první pohled zamiluje až o 50 % více zájemců.

V rámci našich služeb vždy zajišťujeme:
Home staging
Tisíc lidí, tisíc chutí. Cílem home stagingu je vytvořit neutrální, ale sladěný a atraktivní prostor, ve kterém by chtěl žít prostě každý. K dispozici máme celý sklad plný nejrůznějších dekorací i nábytku a hravě si tak poradíme i s velkými či zcela nevybavenými prostory.
Profesionální fotografie a video
Tak já si to tady cvaknu mobilem... To od nás nikdy neuslyšíte. Nedílnou součástí našeho týmu je fotograf a kameraman, který se stará o to, aby váš dům či byt vypadal na záběrech naprosto skvěle. Máme vlastní profesionální techniku a nechybí nám ani dron.
3D půdorys od architekta
Vy do koupelny možná trefíte i potmě, ale popsat dispozici někomu cizímu není vůbec jednoduché. Proto ke každé nemovitosti přidáváme 3D půdorys, díky kterému se zájemci lépe zorientují a mohou si představit, zda vyhovuje jejich přáním a potřebám.
Jenom skvěle vypadat nestačí! To my moc dobře víme. Krásně nachystané nemovitosti proto pouze nevystavíme do vitrínky jako suvenýr z mušliček od moře. My je hlavně aktivně prodáváme. A to ve videoprohlídkách, na webu, inzertních portálech i sociálních sítích. Prostě všude.

S prodejem vaší nemovitosti nám pomůže:
Vlastní web pro nemovitosti
Koupě nemovitosti je velký závazek. A nikdo nechce kupovat zajíce (natožpak dům) v pytli. U nás na webu proto najde kupující přehledně zpracované všechny zásadní údaje, fakta a data, která mu pomohou při výběru té pravé nemovitosti.
Cílená propagace na sociálních sítích
Jedna paní povídala... no, díky naší propagaci si budou povídat všechny. A to o prodeji vaší nemovitosti! Dobře cílenou reklamou na sociálních sítích dokážeme oslovit desítky tisíc potenciálních zájemců, mezi kterými jistojistě čeká i váš kupec.
Bezpečný právní servis
Už je ruka v rukávu. Tak teď ještě aby tam zůstala. A právě o to se postará náš tým právníků. Zajistíme bezproblémový průběh prodeje, veškeré papírování i advokátní úschovu. A vy mezitím můžete třeba plánovat, kam pojedete na dovolenou.
FinančNÍ služby
Víc hlav víc ví, ale s jednou se přece jenom domluvíte rychleji. Naši makléři jsou ve světě financí jako doma a při koupi nemovitosti tak nebudete potřebovat žádné další prostředníky. Vše vyřešíte na jednom místě – jednoduše, výhodně, bezpečně a hlavně bez zbytečných průtahů.

Rádi vám zajistíme:
Financování
Úrokové sazby, bonita, anuita, fixace, jistina, úroky, refinancování... S námi slovník cizích slov nebudete potřebovat. Provedeme vás celým procesem a pomůžeme vám s výběrem vhodné banky i splněním podmínek čerpání úvěru na vlastní nebo investiční bydlení.
Pojištění
Štěstí přeje připraveným. To vám potvrdí každý, kdo někdy vytopil souseda, měl doma nezvané hosty nebo si jednoduše zabouchl klíče. Nenechte nic náhodě – my vám s pojištěním nemovitosti, majetku, domácnosti, odpovědnosti i hypotéky rádi pomůžeme.
Investice
Kdo šetří, má za tři. A co teprve ten, kdo dobře investuje. I v téhle oblasti vám máme co nabídnout! Poskytujeme odborné poradenství rádi se podělíme o tipy na zajímavé projekty, ať už si chcete jen odkládat nebo se plánujete pustit do větších investic.
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?