Staň se realitní hvězdou

20 000 Kč
bez DPH

Praktický celodenní workshop,

kde vyložíme na stůl všechny karty.
Chci registraci
5 hlavních výhod workshopu pro realitní hvězdy
Online a offline marketing 
Jak to děláme a proč to funguje. Ukážeme vám náš systém, představíme celý tým. Žádné obecné poučky, jen tvrdá data. Pod tuhle pokličku chcete vidět.
Materiály pro náročné
My to ladili stovky hodin. Vy to dostanete vytištěné a úhledně poskládané v jednom balíčku. Neveřejné materiály, šablony, vzory, které denně používáme.
Zpětná vazba na míru
Podívejte se na svůj byznys očima klienta. Dostanete zpětnou vazbu ke své online prezentaci a praktické tipy, které budete chtít hned vyzkoušet.
Otevřeně o všem
Čísla. Fakta. Odpovědi. Chcete vědět, kolik to stojí? Kolik to sype? Stačí se zeptat – nic není tabu. Na všechny otázky odpovím otevřeně a bez vytáček.
Synergie a inspirace
Víc hlav víc ví. Budeme diskutovat, sdílet názory, rady a tipy. Poznáte další profesionální realiťáky a načerpáte inspiraci, která vás posune dopředu.

Reference

Workshop s Jirkou doporučuje 82 z 82 účastníků
Chtěl jsem nakouknout pod pokličku Jirkova dennodenního fungování, a to se podařilo. Hodně cenné pro mě je, co všechno rozkryl, že jsem mohl nakouknout do jeho hlavy. Za to děkuju.
Jan Štěpánek - majitel TAURUM reality s.r.o.
7 let v realitách
Já jsem věděla, že to bude dobrý. Za těma věcma, které působí na první pohled jednoduše, je na pozadí hrozně moc práce. Jirka nám celé to pozadí odkryl. Ukázal nám promyšlenou strategii i jak dobře poskládat tým. To byl pro mě největší přínos.
Lucie Davídková - spoluzakladatelka Lucky Rentals CZ s.r.o.
17 let v realitách
Workshop moje očekávání nesplnil. Totálně je přeplnil. Absolvoval jsem i dražší školení, ale to Jirkovo je fakt jako wau. Odnáším si hlavně to, že abych měl prostor pro kreativní věci, musím změnit směr a nedělat tužku.
Jan Kubeš - majitel franšízy NEXT Reality
8 let v realitách
Hodně mi dala diskuze s ostatními lidmi, co na workshop přišli. Líbí se mi, jak máte do detailu udělané materiály, takže mám novou motivaci, kam ty svoje posouvat. Určitě bych workshop doporučil.
Tomáš Kucek - partner Realitka s.r.o.
6 měsíců v realitách
Jirka je velmi inspirativní člověk. A velký dříč, což jsem vůbec nečekal. Ačkoliv vím, že za tím úspěchem je velká práce, nevěděl jsem, že až taková. Workshop mě hodně inspiroval a samozřejmě bych ho doporučil.
Zdeněk Mrňák - majitel franšízy NEXT Reality
9 let v realitách
Na workshop mě “dohnala” touha poznat Jirku jako makléře, o kterém se všude mluví. Cenu jsem vůbec neřešila – dozvědět se o jeho marketingu, má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu. Doporučila bych to každému, kdo na sobě chce pracovat.
Lucie Marečková - makléřka v CENTURY 21 4fin Reality
1,5 roku v realitách
Den byl inspirativní a bylo v něm spousta návodů k věcem, které člověk může hned na druhý den udělat. Uvědomil jsem si, kde máme mezery. Doporučil bych to každému, kdo si chce přenastavit mindset a inspirovat se.
Michal Lesňák - spolumajitel DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.
13 let v realitách
Super, obrovský obdiv, vím co za tím je práce. Přijel jsem, protože u mě v minulém roce nastala taková osobní prokrastinace, takže mě to motivovalo. Chtěl jsem na workshopu potkat nové lidi a mám se po workshopu nad čím zamyslet, protože vždycky je co zlepšit.
David Ševčík - makléř NRG International reality
9 let v realitách
Moje očekávání se splnilo, přišla jsem se "nachytřit", to se povedlo, tohle je jedno z mála školení, kdy jsem takhle pozdě odpoledne mohla říct, že jsem byla svěží a nabitá, že se mi nechtělo ani spát. Líbilo se mi, že nám to Jirka všechno ukázal, takže nám to dal na zlatém podnose i ty materiály.
Šárka Sabová - Makléřka v Remax Alfa
6 let
Den byl moc fajn, protože předávat know how v realitách je docela vzácné. Ne každý je takhle ochotný a já jsem se s tím setkala, když jsem začínala, když jsem hledala placeného mentora. Ne každý je ochotný to takhle vybalit na stříbrném podnose a říkat: "já to dělám tahle". Cokoliv jsem se zeptala, na to jsem dostala odpověď.
Klaudia Rojčík Kocmanová samostatná makléřka
4 roky v realitách
Den splnil moje očekávání, protože ta možnost, že někdo má nějaké výsledky za sebou a naprosto otevřeně dá 9 hodin svého času, aby se věnoval tomu sdílení know how. A odpovídal na ty otázky, které lidi zajímají tak to je vzácné v naší branži.
Jakub Kořínek - Spolumajitel Apres nous s.r.o.
7 let v realitách
Utvrdilo se mi, že se vyplatí mít vzdělávací semináře s těmi nejlepšími, protože hodnota, která mi byla předána je prostě nezměrná. Vážím si otevřenosti a množství těch informací, které se předaly a je toho tuna.
JAN MIZLER - makléř v NRG international reality
začínající realitní makléř
Určitě to delegování, určitě ta unikátnost, určitě to šíření toho úspěchu. Strašně zajímavý a já sem nadšenej.
maxim ponomarenko - Investor do nemovitostí a majitel MI Estate s.r.o.
17 let v realitách
Naprosto narovinu, že jsem těch školení a workshopů absolvovala strašně moc, že tohle bylo jedno z nejdražších školení jednodenních, ale vůbec toho nelituju, fakt super. Chci na sobě pracovat, chci být lepší, chci být jiná a proto jsem navštívila Jirkův workshop.
jana makešová - samostatná makléřka
15 let v realitách
Nikdy jsem nelitoval investovaných peněz do vzdělání, protože to je to co mi nikdo nikdy vzít nemůže.
Pavel Uhlíř - Makléř NRG International reality
19 let v realitách
Den byl super, perfektní ty materiály, takže je budeme určitě používat hodně věcí tady z toho si myslím a je to fajn.
Jiří Podzemný - makléř v era reality
10 let v realitách
Bylo to fajn, toho co bylo dobrý, vezu si odsud popsaný 3 A4 což je určitě pár věcí k tomu co se dá zlepšit, nebo trošku s tím pracovat. Určitě bylo taky fajn, že jsme mohli formou i nerealitních makléřů, tady si říct různý názory na určitý věci v rámci tý transakce nebo prezentace tý nemovitosti.
Adam Šimoník - samostatný realitní makléř
5 let v realitách
Zajímavej typ byla záloha dopředu, vlastně upřímně jsem na to nikdy asi neměl ani moc koule si o to říct. Takže jako zajímavá myšlenka.
Artem Saykin - Makléř v Remax Partner
6 let v realitách
To je takové inspirativní, jak ty hranice posunout dál a ten výběr toho, co je správné a co není správné pro mě, že umět to filtrovat, jak to má být.
Martin Paluch - samostatný realitní makléř na Slovensku
9 let v realitách
Workshop přeplnil, možná překonal má očekávání, jsem velmi spokojený. Nejvíce se mi líbily konkrétní příklady, které nám tady Jirka předvedl.
Martin Kořínek - investor do nemovitostí
Galerie
Zarezervujte si svoje místo na workshopu už teď
Místo konání: Hradec Králové
17.7.2024
9:00–19:00
Počet volných míst:
4
17.7.2024
Termín vám nesedí nebo je obsazený? Vyplňte údaje a my vám dáme vědět, až vypíšeme další.
Cena: 20 000 Kč bez DPH
Fakturu vám zašleme po registraci.
Děkujeme za registraci, brzy vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Máte dotaz? Zeptejte se:
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?