CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Zrekonstruovaná nemovitost v Českém Švýcarsku

5999000
5999000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Krásný Buk 41, Krásná Lípa - Krásný Buk
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková plocha domu je 341 m2.

Apartmán 1 má plochu 24 m2.

Apartmán 2 má plochu 34,56 m2.

Apartmán 3 má plochu 37,88 m2.

Apartmán 4 má plochu 24,29 m2.

Celková plocha pozemku je 4 694 m2

Pozemek o velikosti 982 m2 je stavební.

Pozemek o velikosti 3 334 m2.

Pozemek o velikosti 378 m2.

Náklady na provoz

Celkové měsíční náklady jsou 14 000 Kč. V nákladech se počítá se zálohou na elektřinu 3 000 Kč měsíčně, zálohou na plyn 10 000 Kč měsíčně a zálohou na vodu 1 000 Kč měsíčně.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Vždycky jste chtěli žít, odpočívat nebo podnikat uprostřed krásné přírody Českého Švýcarska? Hledáte novou příležitost k investici, navíc s možností dalšího rozvoje? Tak to si nenechte ujít tenhle dům v Krásné Lípě, který můžete využít přesně podle svých představ.

Dům je dvoupatrový, nachází se v něm 4 vybavené apartmány a zázemí s barem. Jeho součástí je podkroví s připravenými rozvody určené k rozšíření o další 4 apartmány. Celková podlahová plocha domu je 341 m2. K domu náleží pozemky o celkové velikosti 4 694 m2. Pozemek, který má velikost 982 m2 je stavební.

Rekreační nemovitost nebo penzion

Dům aktuálně slouží jako rekreační objekt. Pokud tedy jezdíte pravidelně s rodinou nebo velkou partou do přírody, můžete ho využít jako svoji základnu pro celoroční relax. Stejně tak se hodí pro krátkodobé pronájmy výletníkům, rodinám nebo skupinám mířícím do národního parku.

Celková ubytovací kapacita domu je 12 osob ve 4 apartmánech. Po přestavbě podkroví lze kapacitu navýšit až na 25 osob.

V přízemí domu je společenská místnost, kde můžete trávit večery u kulečníku a her. Prostor dobře poslouží i jako hospůdka s kapacitou 30 míst, kterou můžete v sezóně pronajmout nebo sami provozovat.

Apartmány jsou kompletně vybavené a každý z nich má vlastní koupelnu a kuchyň. První apartmán o velikosti 26 m2 se nachází v přízemí, zbylé tři s výměrou 35 m2, 38 m2 a 24 m2 pak v patře přístupném po schodišti. Každý apartmán má vlastní měřidla energií, lze je tedy využívat či pronajímat i samostatně.

Rodinný nebo bytový dům

Dům lze překolaudovat a využít k rezidenčnímu bydlení. Získáte tak čtyři bytové jednotky s dispozicemi 1+kk, 1+1 a dvakrát 2+kk, které se skvěle hodí pro krátkodobé nebo dlouhodobé pronájmy. A protože všechny byty mají vlastní rozvody, nic nebrání ani jejich samostatnému prodeji.

Další možností je přestavba na velice prostorný rodinný dům o výměře 341 m2 s dispozicí 7+kk, čtyřmi koupelnami a možností rozšíření obytného prostoru o podkroví. Dům můžete také rozdělit na dva samostatné byty s dispozicemi 3+kk a 5+kk a využít pro vícegenerační bydlení s rodiči nebo dospívajícími dětmi.

A pokud chcete spojit vlastní bydlení s podnikáním, stačí si vybrat svůj byt a ostatní začít pronajímat.

Technické parametry

Dům prošel v roce 2022 rekonstrukcí, při které byly instalovány nové rozvody vody a elektřiny a proběhla výměna oken za plastová. Rekonstrukce zahrnovala také nátěr střechy a novou zateplenou modřínovou fasádu. Odpad je řešen septikem.

VELKÁ ZAHRADA A STAVEBNÍ POZEMEK

K nemovitosti patří obrovská zahrada s výměrou 3 334 m2, na které si můžete vy nebo vaši hosté udělat piknik, relaxovat nebo třeba grilovat. Místa je tu dost i na bazén nebo třeba minigolf. No a pokud byste se nechtěli držet zkrátka, čeká tu na vás stavební pozemek o velikosti 982 m2, kde si můžete postavit úplně cokoli. Od rodinného domu přes wellness až po bytový dům.

PLNĚ VYBAVENÉ APARTMÁNY

Nenechte si ujít letošní hlavní sezónu v Českém Švýcarsku a začněte pronajímat apartmány rovnou! Protože jsou plně vybavené, stačí načechrat polštáře a pak už jen otevřít hostům dveře. A když naplníte sklad a bar dostatečným množstvím zásob, můžete rovnou zahájit sezónu a uvést do provozu i hospůdku. Co si budeme povídat – o žíznivé turisty na stezce mít nouzi určitě nebudete.

REKREAČNÍ NEBO RODINNÉ BYDLENÍ

Máte velkou rodinu a hledáte pro ni dům uprostřed přírody? Pravidelně jezdíte na prázdniny s pořádnou partou? Tak to je těchhle 341 m2 možná právě to, co hledáte. Dům můžete využít tak jak stojí a leží k vlastní rekreaci anebo ho proměnit v prostorné vícegenerační bydlení. 

KRÁSNÝ BUK A OKOLÍ

Krásnolipsko je výchozím bodem pro spoustu turistů mířících za přírodními krásami. Vede tudy oblíbená naučná Köglerova stezka se 40 stanovišti a v okolí jsou i všechna známá místa Českého a Saského Švýcarska, jako Tiské stěny, Jetřichovické vyhlídky, Schrammsteine nebo Belvedér. No a ani v zimě tu sezóna nekončí – na nejbližší sjezdovky do Jedlové nebo Polevska je to ani ne půl hodinky.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
5999000
5999000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?