CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Apartmánový dům v Českém Švýcarsku

6999999
Prodáno
REZERVACE
Pronajato
Lokalita
Krásný Buk 41, Krásná Lípa - Krásný Buk
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková plocha domu je 341 m2.

Apartmán 1 má plochu 24 m2.

Apartmán 2 má plochu 34,56 m2.

Apartmán 3 má plochu 37,88 m2.

Apartmán 4 má plochu 24,29 m2.

Celková plocha všech pozemků je 4 694 m2.

Pozemek pod domem 378 m2.

Stavební parcela před domem 982 m2.

Velká zahrada o 3 334 m2.

Náklady na provoz

Celkové měsíční náklady jsou 11 000 Kč. V nákladech se počítá se zálohou na elektřinu 3 000 Kč měsíčně, zálohou na plyn 7 000 Kč měsíčně a zálohou na vodu 1 000 Kč měsíčně.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Vždycky jste chtěli mít vlastní penzion? Nebo hledáte novou příležitost k investici, navíc s možností dalšího rozvoje? Tak to si nenechte ujít tenhle apartmánový dům v Krásné Lípě – vstupní bráně do Českého a Saského Švýcarska.

Apartmánový dům leží přímo na začátku turistické stezky v Národním parku České Švýcarsko. Je proto skvělým výchozím bodem pro turisty mířící za přírodními památkami jako je Pravčická brána, skalní most Bastei, Labský kaňon nebo třeba naše oblíbená Stará Plynárna. Českým Švýcarskem ročně projdou statisíce turistů a předpokládaný výnos z pronájmu apartmánů je tak 8 % ročně.  

V domě jsou 4 apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 12 osob. Dům má dvě patra a jeho součástí je podkroví určené k rozšíření o další 4 apartmány. Kapacitu tak můžete navýšit až na 25 osob. V přízemí nechybí hospůdka s kapacitou 30 míst, kterou můžete pronajmout nebo sami provozovat. Celková podlahová plocha domu je 341 m2. Pozemek, na kterém se dům nachází, má velikost 378 m2 a patří k němu zahrada o velikosti 3 334 m2. Kromě toho je tu stavební parcela s výměrou 982 m2, kterou můžete využít k výstavbě rodinného domu, dalšího penzionu, wellness centra nebo třeba bytového domu.

Apartmány jsou kompletně vybavené a každý z nich má vlastní koupelnu a kuchyň. První apartmán o velikosti 26 m2 se nachází v přízemí, zbylé tři s výměrou 35 m2, 38 m2 a 24 m2 pak v patře přístupném po schodišti. Všechny apartmány mají vlastní měřidla elektřiny a plynu. Kolem domu je dostatek parkovacích míst pro vaše hosty a zázemí tu můžete nabízet třeba i výletníkům s obytnými vozy. 

Penzion se prodává kompletně vybavený, tak se na něj pojďte podívat.

Technické parametry

Dům prošel v roce 2022 rekonstrukcí, při které byly instalovány nové rozvody vody a elektřiny a proběhla výměna oken za plastová. Rekonstrukce zahrnovala také nátěr střechy a novou zateplenou modřínovou fasádu. Odpad je řešen septikem.

Plně vybavené apartmány

Nenechte si ujít letošní hlavní sezónu v Českém Švýcarsku a začněte provozovat penzion rovnou! Protože je plně vybavený, stačí poslat informaci o jeho znovuotevření do světa a pak už jen otevřít hostům dveře. A Když naplníte sklad a bar dostatečným množstvím zásob, můžete rovnou zahájit i zahrádkovou sezónu a uvést do provozu hospůdku. Co si budeme povídat – o žíznivé turisty mít nouzi určitě nebudete. 

Velká zahrada a stavební pozemek

K tomuhle penzionu patří obrovská zahrada s výměrou 3 334 m2, na které si mohou vaši hosté udělat piknik, relaxovat nebo třeba grilovat. Ještě víc zájemců o ubytování v letních měsících by určitě přitáhl i bazén nebo třeba minigolf, na který je tu místa víc než dost. No a pokud byste se nechtěli držet zkrátka, čeká tu na vás stavební pozemek o velikosti 982 m2, kde si můžete postavit úplně cokoli. Od rodinného domu, až po bytový dům. 

Okolí penzionu

Krásnolipsko je výchozím bodem pro spoustu turistů mířících za přírodními krásami. Vede tudy oblíbená naučná Köglerova stezka se 40 stanovišti a v okolí jsou i všechna známá místa Českého a Saského Švýcarska, jako Tiské stěny, Jetřichovické vyhlídky, Schrammsteine nebo Belvedér. No a ani v zimě tu sezóna nekončí – na nejbližší sjezdovky do Jedlové nebo Polevska  je to ani ne půl hodinky. 

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
6999999
6999999
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Radim Kovář
+420 724 937 764
kovar@hanousekapartneri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?