CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Komerční areál s rodinným bydlením v Černožicích

18999000
18999000
18999000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Sehnoutkova 138 a 13, Černožice
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
6 a více
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celý areál stojí na pozemku o velikosti

4 396 m2.

Hlavní rodinný dům má podlahovou plochu 261,52 m2. (bez zimní zahrady, letní kuchyně, bazénu a garáže)

Vedlejší rodinný dům má podlahovou plochu 93,72 m2.

Komerční prostory mají celkovou plochu

286 m2.

Skladovací prostory mají celkovou plochu 787,42 m2.

Náklady na provoz

Celkové měsíční náklady na provoz hlavního rodinného domu jsou 8 000 Kč. V nákladech se počítá s měsíční zálohou na plyn 5 000 Kč, zálohou na elektřinu 2 000 Kč a zálohou na vodu 1 000 Kč.

Celkové měsíční náklady na provoz vedlejšího rodinného domu jsou

5 000 Kč. V nákladech se počítá s měsíční zálohou na plyn 3 000 Kč, zálohou na elektřinu 1 500 Kč a zálohou na vodu 500 Kč.

Celkové měsíční náklady na provoz komerčních prostor je 7 000 Kč. V nákladech se počítá s měsíční zálohou na plyn 4 000 Kč, zálohou na elektřinu 2 000 Kč a zálohou na vodu 1000 Kč.

Celkové náklady na provoz skladovacích prostor se odvíjejí od činnosti provozu.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Potřebujete nové zázemí pro svou společnost s vlastními skladovacími prostory? Hodilo by se vám rodinné bydlení hned vedle kanceláře? Tak to si pořádně prohlédněte tuhle nabídku, protože to všechno (a ještě něco navíc) na vás čeká na jednom místě – v Černožicích.                                              

Komerční areál s celkovou rozlohou 4 396 m2 tvoří uzavřený komplex několika budov. V areálu jsou dva rodinné domy, kancelářské a komerční prostory a rozsáhlé skladovací haly. Areál se nachází v obci Černožice, jen 15 km od Hradce Králové a 2 km od nájezdu na dálnici D11.

Kanceláře a sklady pro vaši firmu

Areál je rozdělený na dvě části. V první z nich se kromě dvou rodinných domů nachází budova s komerčními prostory a kanceláří, dvoupatrová budova s kancelářemi, zastřešená parkovací stání, dvě garáže a vstupy do jednotlivých skladovacích prostor. 

Komerční prostory mají celkovou výměru 286 m2. Skládají se z budovy, kde je kancelář a provozovna kadeřnictví a budovy na druhé straně dvora, kde jsou další kanceláře. Obě budovy mají vlastní kuchyňku a sociální zázemí. V areálu tedy bez problémů usadíte své obchodní, logistické i nákupní oddělení. Anebo tu můžou fungovat třeba dvě firmy zároveň. 

Do skladovacích prostor se dostanete přes hlavní dvůr. Jejich celková výměra je 787 m2. Haly mají motorizovaná vrata a bez problémů do nich najedete s dodávkou. Jednotlivé sklady můžete využít k různým účelům – jsou tu prostory na skladování a kompletování zboží i místnosti na výrobu a práci s různými surovinami. 

Druhá část areálu má samostatný vjezd z ulice. Auta mohou přes dvůr najet zezadu ke skladům, odkud díky rampě bez problémů vychystáte zboží. V této části je kryté parkovací stání a další samostatné prostory. Ty mají výměru přes 110 m2 a využít je můžete ke skladování zboží nebo třeba k pronájmu. 

V areálu zaparkujete až 25 vozů a bez problémů tu projedou i velké dodávky nebo kamion.

Rodinné bydlení pro vlastní potřebu i k pronájmu

Chcete mít svůj byznys pod drobnohledem a neřešit denní dojíždění? Spojte ho s adresou svého bydliště. V areálu jsou kromě kanceláří, provozovny a skladů také dva rodinné domy. Ty můžete využít k vlastnímu vícegeneračnímu bydlení nebo k pronájmu.

První dům má dispozici 6+1 a výměru 261 m2. Dům má dvě patra a skládá se z kuchyně, obývacího pokoje, 5 pokojů a 2 koupelen. Do domu se dostanete dveřmi z hlavního dvora, posuvnou branou přes zahradu z ulice nebo brankou z druhé části areálu. 

K domu patří zimní zahrada s výhledem do zeleně, velká letní kuchyně na rodinné akce, sedmimetrový krytý bazén a garáž. Na zahradě budete mít soukromí, protože je od zbytku areálu oddělená vysokým plotem a vzrostlými stromy. A přímo z domu můžete projít do menší přilehlé kancelářské budovy. Dům se prodává částečně vybavený.

Druhý dům má dispozicí 3+1 a jeho velikost je 93 m2. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, dvou ložnic a koupelny s vanou. V podkroví je půda, která by šla předělat na obytné prostory. Dům má vlastní vstup z ulice a patří k němu předzahrádka ohraničená zídkou. K domu patří tři parkovací místa na ulici před vchodem.

Dům je aktuálně pronajatý dlouhodobým spolehlivým nájemníkům. Je jen na vás, zda budete chtít v pronájmu pokračovat, nebo dům raději využijete pro svou vlastní potřebu.

V zadní části areálu je udržovaná zahrádka s jezírkem a stromy, kde můžete třeba pěstovat zeleninu nebo pořádat firemní grilovačky.

Technické parametry

Kompletní rekonstrukce areálu probíhala v letech 2007 až 2015. Domy mají nové střechy, izolaci, zateplení, měnila se i okna, dveře nebo podlahy. O vytápění jednotlivých částí objektu se stará 5 plynových kotlů. Odpad je napojený na městskou kanalizaci. Na pozemku je studna s užitkovou vodou. Celý objekt je napojený na kamerový a zabezpečovací systém JABLOTRON.

Chci domluvit prohlídku

Komerční a skladovací prostory na jednom místě

Rostete a potřebujete do většího? V tomhle areálu vám prostor rozhodně chybět nebude. Je tu celkem 286 m2 kancelářských prostor ve dvou budovách, do kterých můžete usadit svoje zaměstnance nebo je pronajmout. Na 787 m2 se rozkládají sklady a výrobní prostory, které můžete využít ke svým potřebám. Doteď se tu vyrábělo, uskladňovalo a chystalo k expedici suché i mražené krmivo a choval krmný hmyz a hlodavci. Prostory jsou tedy uzpůsobené náročným hygienickým normám a areál logistice dopravy.

Vícegenerační bydlení nebo příležitost k pronájmu

Z domova jen pár kroků do kanceláře i na obhlídku do skladu? Proč ne. Součástí areálu jsou rovnou dva rodinné domy, které můžete využít k bydlení. Oba mají vlastní vchody přímo z ulice a jsou od komerčních a skladovacích prostor šikovně oddělené zelení, takže vaše děti nebo návštěvy nemusí vůbec procházet firemním areálem. Ve větším z domů na vás navíc čeká i bazén nebo prostorná letní kuchyně a zimní zahrada, takže po práci budete mít kde relaxovat. No a v menším domě můžete ubytovat děti, rodiče nebo nájemníky.

Černožice a okolí

Obec Černožice leží jen 15 kilometrů severně od Hradce Králové a váš nový firemní areál bude ležet jen 2 kilometry od nájezdu na Hradeckou dálnici D11. Vaše dodávky se zbožím tak můžou bez problémů svištět mezi východními Čechami a Prahou. V obci je veškerá vybavenost – od základní a mateřské školy přes potraviny až po praktického nebo zubního lékaře. Jen kousek od domu vám navíc poteče Labe a na cyklovýlet můžete vyrazit po stezce Hradec Králové-Kuks.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
18999000
18999000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?