CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Multifunkční objekt na Vysočině

62100000
62100000
62100000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
JIŘÍKOVICE, NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková plocha pozemku je 20 707 m, celková podlahová plocha domu 1 695 m2.

Náklady na provoz

Jelikož školící centrum svůj plný provoz nikdy nezačalo, můžeme náklady pouze odhadovat. Odhad na provoz při plném zatížení je 40 000 Kč měsíčně.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Pokud hledáte příležitost k velice zajímavé investici, jste na správném místě. Právě pro vás tu totiž mám multifunkční objekt na Vysočině, který vás mile překvapí svými možnostmi. Tak čtěte dál.

Tuhle úplně novou budovu s užitnou plochou více než 1600 m2 najdete v Jiříkovicích u Nového města na Moravě. Možností využití je tu hned několik – objekt může díky své kapacitě a umístění sloužit jako školicí centrum, rekreační středisko nebo třeba hotel. A za zmínku také stojí, že jeho součástí je pozemek o výměře přibližně 20 000 m2, který vám nabízí spoustu možností pro další rozvoj.

Velkou výhodou je umístění objektu ve vesnici Jiříkovice, která se nachází v Okrese Žďár nad Sázavou. Jiříkovice totiž najdete přímo na okraji Žďárských vrchů – zeleného srdce Česka. V okolí Žďáru na vaše hosty čeká spousta kulturních i přírodních lákadel a stovky kilometrů turistických a cyklistických stezek. Do Jiříkovic je to něco přes hodinu cesty z Brna i Pardubic a 45 minut z Jihlavy, takže to k vám nebude mít daleko ani firemní klientela. A objekt je na firemní akce, konference či teambuildingy prostě jako stvořený.

V přízemí budovy najdete restauraci s barem, do které pohodlně usadíte 60 lidí. Prostory restaurace a baru jsou kompletně zařízené, interiér je vybaven bytelným nábytkem ze dřeva, ze kterého je také stylové obložení na zdi a baru. A přes léto určitě oceníte prostornou terasu, na které si sluníčka a zábavy u dobrého pití může užívat až 30 osob. Kuchyň má hotové rozvody i obklady a je připravená na to, že si ji vybavíte přesně dle svých potřeb.

Ať už se rozhodnete provozovat hotel nebo školicí středisko, vaši hosté budou určitě nadšení z toho, co se nachází hned vedle restaurace. Nemluvím o ničem jiném, než o bowlingu a nadupané herně. V bowlingové místnosti najdete dvě plně funkční dráhy a také posezení pro 20 osob. No a v herně samozřejmě nechybí stoly na kulečník a billiard, šipky, stolní hokej a air hokej, interaktivní závodní simulátory ani velká televize. A pro hosty, co si chtějí odpočinout po vyčerpávajícím výletě nebo konferenci, je v budově nachystané fitness a wellness zázemí se saunou, které čeká jen na to, až si ho dovybavíte.

Součástí přízemí je také prozatím nevybavený prosluněný apartmán s terasou. Ten vám může v budoucnu sloužit třeba jako ubytování pro správce objektu.

V patře najdete pokoje s ubytovací kapacitou 20 lidí, kterou lze bez problémů až zdvojnásobit. Pokojů je celkem 12, některé jsou vybaveny jako ložnice, jiné jako kanceláře. Na patře se nachází také dva prostorné apartmány. První z nich je kompletně zařízený, druhý je aktuálně nevybavený a jeho součástí je velký balkon. Velkou výhodou je pak konferenční sál, který je vybavený stoly a židlemi a pojme až 60 osob.

Možností využití tenhle objekt zkrátka nabízí víc než dost. Tak se na to pojďte podívat do fotogalerie.

Technické parametry

Stavba objektu byla zahájena v roce 2009 a dokončená do současné podoby byla v roce 2017. Obvodový plášť budovy je zděný (cihly Heluz o tloušťce 44 cm a 10 cm polystyrenové zateplení). Vnitřní omítky jsou štukové. 2. patro je vyzděné a stropy jsou z betonových panelů obložených sádrokartonem. Mírně svažitá sedlová střecha je z PVC krytiny. V technické místnosti v přízemí budovy najdete tři tepelná čerpadla vzduch-vzduch. Voda je přivedena obecním vodovodem, kanalizace je řešena bio čističkou a elektřina přivedena zemním kabelem do rozvodny v přízemí. Interiér budovy je až na drobné dodělávky hotový, v exteriéru je potřeba dokončit vnější omítku a zámkovou dlažbu. Nemovitost není zkolaudovaná.

Chci domluvit prohlídku

VYBAVENÝ INTERIÉR

V objektu najdete všechno, co úspěšné školicí nebo rekreační středisko potřebuje k provozu. Pokoje jsou vybavené kvalitním nábytkem a jen čekají na své první návštěvníky. Bowlingová herna s dvěma dráhami a posezením pro 20 hráčů potěší hotelové hosty i firemní klientelu. Herní místnost s kulečníkem a billiardem, šipkami, stolním hokejem a air hokejem, interaktivními závodními simulátory a velkou televizí nabízí nepřeberné množství zábavy pro všechny generace. A pro hosty, co hrám neholdují, je tu wellness zázemí se saunou a prostor na fitness, kterému chybí jen nějaké ty mašiny. No a samozřejmě musím zmínit také prostornou konferenční místnost pro až 60 osob vybavenou stoly a židlemi. Tam se to bude školit jedna radost.

RESTAURACE A BAR

Nic nepotěší vaše hosty po dlouhé konferenci nebo výletě po okolí víc, než když se konečně usadí v pohodlí útulné restaurace. No a právě takovou restauraci najdete v jiříkovickém multifunkčním objektu. Otevřený, světlý prostor vybavený kvalitním a stylovým dřevěným nábytkem, ve kterém usadíte až 60 hostů, je zkrátka sen. A aby toho nebylo málo, součástí restaurace je také plně vybavený bar s výčepem, za který stačí jen postavit barmana. Celý interiér působí velice čistě a nadčasově, prostoru dominuje krásné dřevěné obložení na zdi a baru. A v létě určitě vy i vaši hosté oceníte prostornou dlážděnou terasu, na které usadíte až 30 dalších osob. No já už úplně slyším cinkat skleničky.

OKOLÍ JIŘÍKOVIC

Multifunkční objekt se nachází pár minut od kopce Harusák, na kterém najdete stejnojmenný ski areál. V okolí sjezdovky se sedačkovou lanovkou na vás čekají skokanské můstky a víc než 100 km běžeckých tratí. Nedaleká Vysočina Aréna na svém závodním okruhu pro biatlon i bruslaře navíc každoročně hostí významné mezinárodní sportovní akce. Příznivci letní turistiky a sportu ocení běžecké traily, centrum pro bikery nebo skály pro celoroční lezení. No a nesmím zapomenout na přírodní a historické památky – vrchol Devět skal, rybník Velké Dářko, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře... To všechno a mnohem víc láká do Žďárských vrchů a jejich okolí každoročně desetitisíce turistů, kterým můžete právě vy otevřít své nové středisko.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
62100000
62100000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?