CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Pohádková chalupa s pozemkem

prodáno
prodáno
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Lukavice u Rychnova nad Kněžnou, Lukavice 72
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
4 pokoje
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha je 115 m2, terasa 10 m2, garáž 13,28 m2, kůlna 11,95 m2. Pozemek má velikost 1 855 m2.

Náklady na provoz

Náklady na elektřinu jsou 600 Kč měsíčně. Voda se platí obci 1x ročně 700 Kč a odvoz odpadů obci 1x ročně 600 Kč.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

S PŘIHLÉDNUTÍM NA POŽADAVKY MAJITELE PREFERUJEME RYCHLOST, PODMÍNKOU ZÍSKÁNÍ NEMOVITOSTI JE FINANCOVÁNÍ Z VLASTNÍCH ZDROJŮ.

Potřebujete občas jednoduše vypadnout z města? Nadýchat se čerstvého vzduchu a odpočinout si uprostřed přírody? Tak právě pro vás mám v nabídce splněný sen každého chataře.

Nabízím vám kouzelnou chalupu o dispozici 4+kk s výměrou 115 m2, která se nachází v Lukavici, malebné obci v Orlických horách. Chata stojí na pozemku o velikosti 1855 m2, je podsklepená a její součástí je taky garáž a kůlna.

V prvním patře na vás čeká světnice o výměře 25 m2 s vybavením jako z pohádky. Najdete tu původní kachlová kamna s pecí, otevřený krb, kuchyňskou linku a posezení pro 10 lidí. Přes chodbu se dostanete do ložnice s výměrou 12 m2 a hned vedle je koupelna a samostatné WC. O patro výš se na ploše 62 m2 nachází dvě ložnice, ve kterých se pohodlně uloží až 10 osob. Před chatou je také zastřešená terasa, takže vám příjemné posezení nepřekazí ani letní přeháňka.

Na pozemku stojí pergola se zavedenou elektřinou, udírna a ohniště. Podél zahrady teče říčka Kněžná a v zadní části je malý splav ideální na letní koupání. Díky celkové rozloze zahrady, která je 1855 m2, se samozřejmě nabízí spousta možností dalšího využití volného prostoru – místa je tu dost na bazén i saunu.

Chalupa se nachází v klidné části údolí a díky vzrostlým stromům budete mít při odpočinku dostatek soukromí. V obci jsou potraviny a fotbalové hřiště s hospůdkou. A pokud by vám něco scházelo, do Rychnova nad Kněžnou nebo Kvasin je to sotva 10 minut jízdy. Určitě vás také potěší spousta cyklistických tras v okolí nebo třeba přírodní koupaliště ve Včelném. No a do Deštného či Říček na lyžovačku je to 25 minut.

Chalupa se prodává vybavená. Tak se pojďte podívat do galerie.

Technické parametry

Na pozemek je přivedená pitná voda z obecního vodovodu, vodu ze studny lze po vyčištění používat jako pitnou. Hloubka studny je 3 – 4 metry. Elektřina byla vyměněna v roce 1989 a poslední větší rekonstrukce proběhla v roce 2000, kdy byla vytvořena podkrovní ložnice na pravé straně. Odpad je řešen septikem se splachovací toaletou, druhá toaleta se nachází u kůlny a jedná se o suchou toaletu. Plyn není veden na pozemek, ale přípojka se nachází v blízkosti autobusové zastávky.  Nemovitost je z roku 1913 a přední část chalupy je ze dřeva. Zadní část chalupy je z cihel a plynosilikátové tvárnice. Střecha je plechová pozinkovaná a její výměna proběhla v roce 1992. Zavedená je také telefonní linka a TV satelit.

Pohádková atmosféra

Chalupa je jako vystřižená z pohádky. Její přední část je ze dřeva a uvnitř nechybí krásné dřevěné trámy. Kouzelnou atmosféru dokreslují kachlová kamna s pecí, otevřený krb a samozřejmě dobový nábytek a dekorace.

Okolí Lukavice

V okolí Lukavice se rozhodně nebudete nudit. Kromě krásné přírody Orlických hor tu na vás čekají sjezdovky v Deštné a Říčkách, zámky v Opočně, Kvasinách a Rychnově, naučná stezka Zemská brána a spousta turistických a cyklistických tras.

Příležitost k investici

Pokud zrovna nepatříte mezi vášnivé chataře, můžete chalupu díky skvělé poloze využít jako krátkodobé ubytování pro výletníky a lyžaře. Pojme aktuálně až 12 osob a je tak ideálním zázemím pro početnější rodinné výlety i teambuildingy.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
prodáno
prodáno
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?