CZ
EN
DE
RU
PL
NL

STAVEBNÍ POZEMEK 1 021 M2 V DIVCI

5615500
5 500 Kč/m2
5615500
5 500 Kč/m2
5615500
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
obec Divec, okres Hradec Králové
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

Pozemek má velikost 1 021 m2.

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Chcete žít v moderním sousedství uprostřed přírody, ale blízko města? Postavte si svůj dům v nově vznikající lokalitě pro rodinné bydlení – Divci u Hradce Králové.

Nabízím vám k prodeji stavební pozemek o velikosti 1 021 m2, na kterém může stát váš vysněný domov.

Pozemek je obdélníkový, s rovinatým travnatým povrchem. K tomu je kompletně zasíťovaný a vede k němu přístup po asfaltové silnici - výstavbu vám tak nebude nic komplikovat. Stačí připravit dokumentaci a pustit se do stavby.

Koeficient zastavitelnosti pozemku je 30 %. Už brzy tu může stát váš samostatný dvoupodlažní dům nebo jednopodlažní dům s podkrovím. 

Jihozápadní orientace vám zajistí dostatek světla v interiéru a odpočinek na zahradě vám zpříjemní výhledy na zelené lesy a horská panoramata.

Technické parametry

Pozemek je zasíťovaný. Elektřina a voda se nacházejí na hranici pozemku, stejně tak i kanalizace. Pozemek má obdélníkový tvar a travnatý povrch. Podél pozemku vede nově vybudovaná komunikace s vybudovaným vydlážděným vjezdem a parkovacím místem.

Chci domluvit prohlídku

Ideální pozemek pro rodinný dům

Ať už sníte o dvoupatrovém domě nebo bungalovu, nejlépe se vám bude stavět na obdélníkovém, rovinatém a hlavně zasíťovaném pozemku. Elektřina, voda i kanalizace jsou hned na hranici pozemku a těžká technika k vám dojede po nové asfaltové cestě.

Vjezd na pozemek je vydlážděný a pozemek je travnatý – blátem se tady při plánování stavby brodit nebudete. Stačí jen zařídit projektovou dokumentaci, zažádat o stavební povolení a můžete stavět.

Moderní lokalita uprostřed přírody

Snídaně v trávě s výhledem na panorama horských vrcholů… A oběd na náměstí ve městě. V Divci se spojuje to nejlepší z bydlení v blízkosti přírody i krajského města. Tahle klidná obec leží jen 10 minut od Hradce Králové – tam i zpátky dojedete autem, MHD i na kole.

Je tu multifunkční a dětské hřiště, obchody, školka a škola jsou ve 3 km vzdáleném Černilově. Podle územního plánu se občanská vybavenost obce bude dál rozrůstat – a prozatím se zabavíte u rybníka, na golfu nebo cyklostezce.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
5615500
5615500
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?