CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Stavební pozemek v horské obci Nebeská Rybná - Orlické hory

8499000
8499000
8499000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Nebeská Rybná - Rokytnice v Orlických horách
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

Celková plocha všech pozemků je
22 129 m2.

Pozemek 20 129 m2 a 1 400 m2 spadají pod plochy smíšené nezastavěného území.

Pozemek o velikosti 600 m2 je zastavitelný.

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Sníte o bydlení uprostřed přírody, v srdci Orlických hor? Chcete si postavit rodinný dům nebo třeba chalupu k rekreaci? Možná právě na vás čeká tenhle pozemek v Nebeské Rybné. 

Nabízím vám pozemek o velikosti 22 129 m2, který se nachází v klidné horské vesničce Nebeská Rybná, jen 4 km od Rokytnice v Orlických horách. 

Pozemek se skládá ze tří částí. Pozemky o velikosti 20 129 m2 a 1 400 m2 spadají pod plochy smíšené nezastavěného území. Plocha stavebního pozemku je 600 m2 a zastavět z něj můžete 30 %. Je určen k výstavbě jednopodlažního domu s podkrovím. Orientace pozemku je jihozápadní, takže budete mít doma i na zahradě dostatek světla po celý den. 

Ke stavebnímu pozemku je vypracovaný a schválený projekt, takže do stavby se můžete pustit téměř okamžitě. V projektu se počítá se stavbou chalupy pro až 20 osob s obytnou plochou 189 m2, terasou a vnitřním bazénem. Projekt můžete ale jednoduše změnit a stavbu využít pro soukromé bydlení či rekreaci.

Pozemek leží jen 5 minut autem od Říček v Orlických horách, takže na sjezdovkách ve Skiareálu Říčky jste cobydup. A do Rokytnice, kde na vás čeká veškerá občanská vybavenost, je to zhruba 10 minut. Hned za domem pak budete mít turistické stezky i cyklotrasy a v okolí najdete také golfové i fotbalgolfové hřiště, lanový park nebo třeba bikepark a singletrack.

Technické parametry

Na hranici pozemku je přivedena přípojka elektrické energie a je zde studna s pitnou vodou. Je potřeba vybudovat septik nebo čističku. K pozemku je příjezd po obecní asfaltové cestě, která je v zimě udržovaná.

Chci domluvit prohlídku

Pozemek v srdci Orlických hor

Pokud máte rádi klid a přírodu, je pro vás tahle polosamota jako dělaná. Pozemek se nachází uprostřed lesů a luk a díky jeho rozloze 22 129 m2 tu budete mít naprosté soukromí. Ze svého rodinného domu nebo chalupy se navíc budete moci nerušeně kochat fantastickým výhledem do okolí. No a pokud byste zatoužili po civilizaci, v Rokytnici jste do 10 minut a v Hradci Králové nebo Pardubicích zhruba do hodiny.

Schválený stavební projekt

Proč se zdržovat administrativou, když se můžete rovnou pustit do práce! K pozemku je vypracované stavební povolení na výstavbu stylové chalupy, která se skvěle hodí k soukromé rekreaci i komerčním účelům. Chalupa o velikosti 189 m2 pojme až 20 lidí a počítá se v ní s terasou, dětskou hernou i vnitřním bazénem. No a pokud byste měli radši celý dům pro sebe, stačí projekt jednoduše upravit podle vašich potřeb.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
8499000
8499000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?