CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Stavební pozemek v Sulicích u Prahy

7499000
7499000
7499000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Sulice (okres Praha-východ)
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

Velikost pozemku je 1 050 m2.

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Plánujete výstavbu rodinného domu a hodil by se vám pozemek blízko přírody a přitom jen kousek od našeho hlavního města? Tak to se podívejte na tuhle parcelu, která leží v klidné lokalitě Sulice.

Nabízím vám pozemek o velikosti 1050 m2, který se nachází v obci Sulice a spadá pod okres Praha-východ. Na tomhle pozemku si můžete postavit rodinný dům přesně podle svých představ, protože zastavět můžete až 50 % z jeho výměry. 

K pozemku vede nově postavená cesta a na jeho hranici je přivedena elektřina, voda i optický kabel a samozřejmostí je obecní kanalizace. 

Pozemek se nachází na konci nově vybudované ulice a je z něj nádherný výhled do okolní přírody. Jeho orientace je jihozápadní, takže budete mít doma vždy dostatek sluníčka a světla. 

V obci Sulice je veškerá občanská vybavenost od dětského hřiště přes školky, školy až po supermarkety i restaurace. Do vedlejší Jesenice nebo Kamenice je to navíc ani ne 10 minut autem a do nákupního centra na Chodově necelých 20 minut.

Technické parametry

Na hranici pozemku je přivedena elektřina, voda i optický kabel. K pozemku vede nově postavená cesta s obecní kanalizací.

Chci domluvit prohlídku

Stavební pozemek v klidné obci

Pokud máte rádi klid a přírodu, bude se vám v Sulici určitě líbit. Váš pozemek, na kterém si můžete postavit dům svých snů, leží hned vedle rybníka a výhledy do okolní zeleně si opravdu užijete. V okolí je nádherná příroda se spoustou turistických a cyklistických tras nebo golfových hřišť a to vše jen kousek od Prahy. 

Dobrá dopravní dostupnost

Tahle obec má veškerou občanskou vybavenost, ale pokud zatoužíte po ruchu velkoměsta, nebudete to mít daleko. Dvakrát do hodiny ze Sulice odjíždí autobus, kterým jste za zhruba půl hodinky na stanici metra Budějovická. Autem se pak bez problémů můžete napojit na Pražský okruh, který vás dostane na dálnici D1 a D5. 

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
7499000
7499000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?