CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Vícegenerační rodinný dům u Jičína

7990000
7990000
7990000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
obec Pecka 106
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková  plocha domu 345 m2

Garsonka o velikost 15 m2

Byt s dispozicí 2+1 a výměrou 55 m2

Byt s dispozicí 3+1 o velikosti 107 m2

Pozemek o velikosti 804 m2

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Máte velkou rodinu a hledáte pro ni nový domov? Chcete spojit bydlení s podnikáním v oblíbené výletní lokalitě? Tak možná právě na vás v podhradí hradu Pecka čeká tenhle vícegenerační dům se zahradou.

Nabízím vám rodinný dům se třemi samostatnými byty a užitnou plochou 345 m2. Dům má tři patra a stojí na pozemku o velikosti 804 m2. Jeho součástí je terasa, sklep a prostorné podkroví vhodné k vestavbě.

V prvním patře domu se nachází garsonka o velikost 15 m2 a byt s dispozicí 2+1 a výměrou 55 m2. Do garsonky se dostanete ze společného zádveří hned u vchodu do domu. Je vybavená kuchyňskou linkou a patří k ní samostatná koupelna se sprchovým koutem. Hned vedle vstupu do garsonky je pak umístěn vstup do bytu 2+1, který se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny s vanou, samostatného WC, chodby a technické místnosti s kotlem a pračkou. Z té se dostanete do další místnosti s velkými prosklenými dveřmi vedoucími do zahrady, kterou můžete využít třeba jako zázemí pro rodinné oslavy.

Ve druhém patře je další byt s dispozicí 3+1 o velikosti 107 m2. Skládá se z kuchyně, obýváku s jídelnou, ložnice, pracovny, koupelny s vanou, samostatného WC a velké terasy s výhledem přímo na hrad. V obývacím pokoji o velikosti 39 m2 na vás čekají krbová kamna a také vstup na terasu. Jídelna se nachází hned vedle obýváku a dostanete se přes ni do kuchyně s velkými okny, která je vybavená moderní kuchyňskou linkou s stylovým obkladem. Do všech místností, včetně ložnice a pracovny, vedou samostatné vstupy.

Na zahradě budete mít dost místa na pergolu, skleník, skalku a třeba i parádní bazén. No a do 5 minut pěšky se nachází škola, školka a obchod a nedaleko je i zastávka autobusu nebo koupaliště. V Nové Pace jste pak autem do 10 min a v Jičíně nebo Dvoře Králové do 20 minut.

Technické parametry

Dům byl průběžně rekonstruovaný, takže s opravami si nebudete muset lámat hlavu. V rámci poslední rekonstrukce proběhlo nové zateplení podkroví a byly připraveny podlahy pro budoucí vestavbu. Prodává se kompletně vybavený. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem.

Chci domluvit prohlídku

Prostorné vícegenerační bydlení

Pokud máte doma dospívající mládež nebo se staráte o své starší rodiče, je pro vás tohle vícegenerační bydlení se zahradou možná tím pravým řešením. V domě jsou totiž celkem tři byty – garsonka, 2+1 a 3+1 s možností půdní vestavby. Byty můžete také klidně pronajímat jako dlouhodobé nebo rekreační ubytování. A pokud byste spíš radši jeden velký prostor, stačí byty spojit a dispozičně přetvořit dle vlastních představ.

Obec Pecka a okolí

V obci Pecka na vás kromě hradu čeká veškerá občanská vybavenost od školky přes koupaliště až po cukrárnu. No a pokud by vám něco chybělo, stačí sednout do auta a za chvíli jste v Nové Pace, Jičíně nebo Dvoře Králové. V zimě pak stačí naložit lyže, sáňky nebo běžky a do půl hodiny můžete být ve Špindlu. A na náměstí v Hradci Králové si můžete dávat kávu za 45 minut a v Praze jste do hodiny a čtvrt.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
7990000
7990000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?