CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Vila pro náročné

Prodáno
Prodáno
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Žďár nad Sázavou
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Plocha pozemku 2 595m2, celková podlahová plocha domu 1 032 m2.

Náklady na provoz

Topení + elektřina cca 21.500 Kč, vod cca 2.500 Kč. Celkové předpokládané provozní náklady jsou pouze 24.000 Kč

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Dvoukřídlá vila, která se rozkládá na ploše více než tisíc metrů čtverečních, je plná místností a zákoutí, o kterých se Vám ani nesnilo. Investované peníze do této stavby jsou vidět na každém jejím metru a její řešení je až neuvěřitelně nadčasové.

Jedno křídlo vily má tři nadzemní podlaží, druhé křídlo dokonce čtyři. V celé vile se nachází šest ložnic s polohovatelnými postelemi, šest koupelen, dvě kuchyně, dva obývací pokoje, dětská herna a ještě mnohem víc.

I venkovní prostory vily mají co nabídnout. Je zde prostorná terasa, kde můžete sledovat východy slunce a pořádat venkovní brunche. Při nepříznivém počasí můžete snídat i na zastřešené terase, která se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží jednoho z křídel. Dále je tu sportovní hřiště a rozsáhlá oplocená zahrada, která může sloužit také k odpočinku.

Podívejte se na fotogalerii, která prezentuje jedinečnost této vily. Věřte, že si tu přijde na své opravdu každý, protože v této vile je vše, na co si vzpomenete. Jedná se o kompletně vybavený dům, do kterého se zamilujete.

Technické parametry

Vila Vás jistě zaujme svými nadstandardními prvky jako jsou vyhřívané okapy, vyhřívaná příjezdová cesta, titanzinková střecha, závlahový systém, tři tepelná čerpadla, kamerový systém, centrální vysavač, klimatizace, systém inteligentní domácnosti a mnoho dalšího.

Kuchyň z luxusních materiálů

Kuchyň, která se nachází v prvním patře, kam Vás vyveze Váš vlastní výtah, je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Je prostorná, takže příprava večeří pro celou rodinu zde bude radost. Nebo můžete pořádat velké oslavy pro své přátelé, míst k sezení je tu víc než dost. Druhá kuchyň se nachází v prostorách, které lze využívat jako samostatný byt.

Dvojitý obývací pokoj

Další odpočinkové prostory, kde můžete trávit čas, jsou dva jedinečné obývací pokoje. V prvním máte možnost klidného pozorování praskajícího ohně v krbu, do druhého stačí udělat pár kroků a rázem jste v technicky “nabušeném” obýváku, který spíše vypadá jako domácí kino. Ponoříte se do polohovatelných kožených křesel a do uší Vám půjde zvuk z beden značky Bowers & Wilkins.

Relaxační zóna

Po náročném pracovním dni si Vaše tělo zaslouží relax. Když vstoupíte hlavním vchodem do vily, otevře se před Vámi výhled na osmimetrový vnitřní bazén s protiproudem. Pokud Vás už plavat nebaví, můžete se přesunout vedle a dát si pár chvilek v bublinkách luxusní vířivky nebo jít relaxovat do tepla sauny.

Dětská herna

Rodiče si naprosto získá dětská zona. Místnost je celá prosklená, a je do ní tak vidět z každého místa vily. Díky tomu máte své ratolesti vždy na dohled. Další výhodou je, že se Vám nebudou povalovat hračky po celém domě, ale vždy jen v jedné místosti, kde opravdu nemusíte uklízet, je to přeci dětský svět.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Prodáno
Prodáno
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?