CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Zrekonstruovaná chalupa v Orlických horách

4249000
4249000
4249000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Přím 16 - Javornice
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
3+kk
Dispozice domu
3 pokoje
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha je 117 m2. Pozemek má velikost 515 m2.

Náklady na provoz

Celkové náklady na provoz jsou 2 000 Kč měsíčně.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Potřebujete si občas vyčistit hlavu a zmizet z města? Chcete se nadýchat čerstvého vzduchu, odpočinout si v přírodě, v horách nebo ve vlastním sklípku? Tak právě pro vás mám tuhle zrekonstruovanou chalupu, která je snem každého moderního chalupáře.

Nabízím vám zrekonstruovanou chalupu o dispozici 3+kk s výměrou 117 m2, která se nachází ve vesnici Přím, části obce Javornice na okraji Orlických hor. Chalupa stojí na pozemku o velikosti 515 m2, je z části podsklepená a její součástí je otevřený přístřešek.

V přízemí je světnice o velikosti 28 m2, kde na vás dýchne pohádková atmosféra. Původní modrá kachlová kamna s pecí, dřevěný strop s trámy, špaletová okna. Přes chodbu se dostanete do koupelny s vanou a toaletou a hlavně do kouzelného vinného sklípku s klenutými stropy. 

Po dřevěném schodišti vystoupáte do patra, kde jsou dvě ložnice s výměrou 34 m2 a 27 m2. V ložnicích se pohodlně vyspí až 10 lidí, takže tu můžete s rodinou a přáteli slavit narozeniny, trávit svátky i prázdniny. 

Pozemek o velikosti 515 m2 je rovinatý a lemuje ho živý plot. Podél části domu je zastřešená veranda, takže i když bude pršet, můžete být venku. K domu je přistavěna kůlna, kde můžete skladovat dřevo nebo parkovat. Místa je tu dost i na bazén, letní kuchyni nebo třeba okrasnou zahradu. 

 

Chalupa se prodává částečně vybavená, tak se pojďte podívat do galerie.

Technické parametry

Chalupa prošla v roce 2017 rekonstrukcí. Její součástí bylo zateplení, výměna oken v patře a revitalizaci oken v přízemí a výměna všech rozvodů. Zdivo nemovitosti je kamenné. Vytápění je řešeno tuhými palivy, voda je z obecního vodovodu a její ohřev zajišťuje elektrický bojler. Na pozemku je studna s vodou kojenecké kvality. Odpad je sveden do septiku s trativodem.

Chci domluvit prohlídku

Moderní pohádka

Kdo by nechtěl trávit víkendy v chalupě jako z pohádky. Obzvlášť, když na vás čekají nejen původní kachlová kamna, ale také teplá voda, elektřina a internet.

Chalupa je po kompletní rekonstrukci, nemusíte se tak obávat nákladných zásahů. Brzdit v dalším rozvoji vás ale také nic nebude – chalupa stojí až za hranicí CHKO, takže je jen na vás, do jakých úprav se pustíte.

Relax v podhorské vesničce

Chalupa se nachází v klidné podhorské vesnici Přím-Javornice. Lišky tu možná dávají dobrou noc, ale do nejbližší civilizace to daleko mít nebudete.

V přilehlé Javornici a nedalekém Pěčíně jsou potraviny i hospoda. A pokud byste tu snad chtěli zakotvit nastálo, děti budou mít kam chodit do školky i školy. Za většími nákupy stačí dojet do 10 km vzdálené Rokytnice nebo Rychnova.

NA VÍKENDY I ZIMNÍ PRÁZDNINY

Udělat pár kroků do CHKO Orlické hory, popojet pár kilometrů na sjezdovku… Tak to je splněný sen každého milovníka přírody a zimních radovánek.

Do lyžařských středisek v Říčkách nebo Rokytnici v Orlických horách to budete mít zhruba 9 km. Když popojedete o dalších 10 km, jste ve skiareálu v Deštné, Bartošovicích nebo Orlickém Záhoří. A v létě les, řeka a božský klid.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
4249000
4249000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?