CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Hotel Hawel v Hřensku

34999000
34999000
34999000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Hřensko 16
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha 832 m2.

Celková podlahová plocha 1. NP - 243,3 m2 bez zpevněné plochy.

Celková podlahová plocha mezipatra - 37,7 m2.

Celková podlahová plocha 2. NP - 209,6 m2 bez terasy.

Celková podlahová plocha 3. NP - 222,2 m2.

Celková podlahová plocha 4. NP - 118,8 m2 bez balkonu.

K hotelu patří 10 parkovacích míst na vlastním pozemku.

Náklady na provoz

Orientační měsíční náklady na elektřinu a vodu jsou 30 000 Kč.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Hledáte zajímavou příležitost k investici nebo byste si rádi rozšířili portfolio o jedinečný podnik? Tak to se pořádně podívejte na tuhle nabídku, protože hřenský hotel Hawel může být brzo právě váš.

Hotel Hawel se nachází hned na okraji národního parku České Švýcarsko, jen pár minut od zastávky přívozu odkud do Českého a Saského Švýcarska ročně proudí statisíce turistů mířících na oblíbená místa jako je Pravčická brána, Stará Plynárna, Labský kaňon nebo Soutěsky Kamenice, která jsou rozprostřena v okolí hotelu. A ti, co hledají opravdu luxusní zážitkové ubytování, ho najdou právě u vás, v hotelu Hawel.

Hotel s restaurací má 4 patra a jeho celková podlahová plocha je 832 m2. Celý objekt prošel v roce 2013 kompletní rekonstrukcí a prodává se včetně veškerého zařízení. Vám tak stačí dovybavit kuchyň a můžete otevřít dveře prvním hostům. K hotelu patří také 10 parkovacích míst na vlastním pozemku a v těsné blízkosti je navíc obecní parkoviště.

Ubytovací kapacita hotelu je 21 lůžek v 11 nádherných pokojích. K dispozici je ještě 5 personálních pokojů s kapacitou 10 lůžek, které lze využít jako ubytování pro méně náročné turisty. Druhé nadzemní patro pak zabírá byt, který můžete přestavět na 7 pokojů a zvýšit tak kapacitu o dalších 13 lůžek. Všechny pokoje jsou zařízeny jedinečným a luxusním vybavením. Mahagonový nábytek, stylové tapety a pečlivě zvolené dekorace vytváří kouzelnou zámeckou atmosféru, která vašim hostům jednoduše vyrazí dech. Na podlahách pokojů a v chodbách hotelu jsou položeny koberce a v koupelnách je italská dlažba. V hotelu je dalších 10 lůžek v 5 podkrovních pokojích určených pro personál. 

Byt o dispozici 4+1 se nachází ve druhém patře a jeho výměra je 159 m2. Skládá ze dvou ložnic o velikosti skoro 17 m2, obýváku s rozlohou 35 m2, kuchyně o velikosti cca 35 m2 a pracovny. Kromě toho jsou v bytě tři komory, šatna, dvě koupelny s toaletou a další samostatné WC u je pracovny. V obýváku je balkon a z kuchyně lze projít na velkou terasu. Celý byt je zařízený ve stejném duchu jako pokoje a je klimatizovaný. Byt můžete využít pro vlastní potřebu nebo ho pronajímat jako luxusní apartmán či přestavět na více pokojů.

Součástí hotelu je také restaurace v přízemí s kapacitou 52 míst. Dalších 34 míst je pak ve stylové vytápěné zimní zahradě. Celoročně tedy usadíte až 86 hostů. Interiér restaurace je z exotického teakového dřeva a je zařízen dobovým nábytkem a působivými dekoracemi. Na podlaze, ve které je zabudované podlahové topení, jsou položeny červené koberce a na zdech je zajímavá povrchová úprava. Ve vytápěné zimní zahradě jsou rustikální dřevěné stoly s lavicemi a po odsunutí střechy se vašim hostům otevře krásný výhled na skálu, do které je hotel zasazen. V restaurační kuchyni jsou nachystané odpady, odsavač a rozvody elektřiny – stačí tedy pouze doplnit zařízení a kuchaře a můžete začít vařit. Toalety pro hosty restaurace se nachází v mezipatře.

Technické parametry

Hotel prošel v roce 2013 kompletní rekonstrukcí zahrnující rozvody vody, elektřiny a vzduchotechniky. O vytápění se stará elektrokotel napojený na ústřední systém. Topení je regulovatelné přes počítačový systém, takže lze zatopit v každém pokoji zvlášť. Ohřev vody zajišťuje 6 bojlerů o objemu 300 litrů. V bytě ve druhém patře je klimatizace. Internet je satelitní. V hotelu je kamerový systém a zabezpečovací systém bez připojení na pult centrální ochrany. V prostorách hotelu je také instalován hudební systém. Plyn není zaveden, kanalizace je obecní.

Chci domluvit prohlídku

Hotel s restaurací

Jedinečné ubytování a restaurace s naprosto kouzelným interiérem. Právě to nabízí hotel Hawel svým hostům. V hotelových pokojích ubytujete až 31 hostů, kteří mohou také využít vlastních 10 parkovacích míst. No a v restauraci usadíte 52 návštěvníků a dalších 34 si může užít posezení ve vaší zimní vytápěné zahradě. A to vše jen 3 kilometry od vyhlídky Belvedér a pouhých pár kroků od soutěsek řeky Kamenice.

Luxusní vybavení

Mahagonový nábytek v pokojích, teakové dřevo v restauraci, italské dlaždice v koupelnách… Tenhle hotel je zkrátka splněným snem každého milovníka přepychu. V restauraci na návštěvníky čeká nádherný interiér, ve kterém si budou připadat jako na zámku, a v zimní zahradě si zase mohou díky stahovací střeše vychutnat příjemné posezení pod oblohou. No a hoteloví hosté si zcela jistě užijí pohádkové pokoje, jaké jinde nenajdou.

Okolí hotelu Hawel

Obec Hřensko je leží v těsné blízkosti Českého a Saského Švýcarska, a je proto vyhledávaným turistickým centrem, kterým ročně projdou statisíce českých i zahraničních návštěvníků. V okolí hotelu se nachází všechny nejoblíbenější turistické atrakce, jako Pravčická brána, skalní most Bastei, Stará Plynárna a Tiské stěny nebo také Stolové hory či skalní město Schrammsteine na německé straně.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
34999000
34999000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?