CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Atypický byt v Ústí nad Orlicí

2955000
2955000
2955000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
17. listopadu 92, Ústí nad Orlicí
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
2+kk
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha bytu je 84 m2.

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Hledáte něco víc než jen obyčejný byt? Chcete bydlet ve světě moderního bydlení s puncem exkluzivity v Ústí nad Orlicí? Odpověděli jste ano? Tak to máme něco právě pro vás.

Nabízíme k prodeji atypický podkrovní byt o velikosti 84 m2 a dispozicí 2+kk. Byt se skládá z velkého pokoje obdélníkového tvaru. Byt je chytře rozdělený do jednotlivých funkčních zón, které na sebe navazují. V první části narazíte na obývací část, které dominuje velký kožený gauč s televizí. Dále prostoru navazuje kuchyňská linka se spotřebiči a dominuje jí ostrůvek. Velmi atypickým způsobem je v prostoru umístěna vana, která dodává místnosti svoji charakteristickou jedinečnost. Plynně navazuje na postel, která je umístěna u stěny oddělující celý prostor a nachází se za ní koupelna s 2 umyvadly a sprchovým koutem, toaleta je samostatná. V bytě naleznete samostatnou odhlučněnou místnost, kterou můžete využít jako pracovnu. Součástí bytu je i komora na patře.

Byt zabírá celé poslední patro budovy, které mu propůjčuje jedinečný charakter. Prosvětlený interiér, kde každý detail je pečlivě promyšlen. Díky oknům zasazeným v šikmé střeše a lemující tak celý byt.

Nachází se v centru města jen pár kroků od Mírového náměstí. V dosahu tak najdete vše co potřebujete k pohodlnému životu. Ústí nad Orlicí je klidné město pro život. Vyžití je zde jak pro sportovce v podobě víceúčelového stadionu, zimního stadionu, koupaliště, plaveckého bazénu, ale i pro nesportovce v podobě restaurací, divadla, kina i kulturních akci. Pokud toužíte po výletech, můžete navštívit zámek v Litomyšli, který je památkou UNESCO nebo zajít na místní rozhlednu Andrlův Chlum.

Technické parametry

Byt se nachází v 3 nadzemním podlaží v nejvyšším patře cihlového domu, kde zabírá celé patro. Celková rekonstrukce bytu proběhla v roce 2019. V bytě tak byly použity nadstandardní materiály a vybavení. Vytápění bytu je elektrokotlem. O zabezpečení bytu se stará alarm s GSM bránou.

Chci domluvit prohlídku

Jedinečný interiérový desing

Tento jedinečný byt nikde jinde nenajdete. Byl navrhnut s pečlivostí a hlavně funkčností. Designová keramika od prestižního italského výrobce, elektronická dřezová baterie s čidlem, luxusní koupelnové baterie od německého výrobce, vestavěné spotřebiče, reproduktory ve sprše a mnoho dalšího.

Život v Ústí nad Orlicí

Je to město ležící v údolí řeky Orlice a má bohatou historii a kulturu. Centrum města oplývá historickými budovami, obchody, restauracemi a kavárnami, které poskytují příjemné prostředí pro odpočinek i společenský život. Pro milovníky přírody a aktivního odpočinku je v blízkosti množství cyklostezek a pěších tras vedoucích malebnou krajinou. Ústí nad Orlicí nabízí vše, co moderní bydlení vyžaduje – vzdělávací instituce, zdravotnická zařízení, sportoviště i kulturní možnosti, a to vše v dosahu pár minut chůze od tohoto jedinečného bytu.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
2955000
2955000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?