CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Restaurace, kavárna a hudební klub pod jednou střechou

26999000
26999000
26999000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Děčín, Tyršova 347/30
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha je 1 486 m2.
Plocha přilehlého pozemku je 287 m2.
Restaurace s pizzerií má plochu 205 m2.
Cukrárna s kavárnou má plochu 323 m2.
Mezipatro má plochu 187 m2.
Hudební klub v přízemí má plochu 379 m2.
Suterén hudebního klubu má plochu 191 m2.
Terasa restaurace o velikosti 90 m2 a terasa kavárny o velikosti 111 m2.

Náklady na provoz

Celkové měsíční náklady jsou 66 000 Kč včetně záloh na energie. Záloha na elektřinu 35 000 Kč měsíčně. Záloha na plyn 21 000 Kč měsíčně. Záloha na vodu 10 000 Kč měsíčně. Uvedené náklady jsou za plného provozu.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Hledáte příležitost k investici do zajímavé nemovitosti? Tak právě pro vás tu mám děčínskou Paroloď – restauraci, kavárnu, bar a klub v jednom. Tak se na ni pojďme pořádně podívat.

Atypická budova z konce 19. století s příznačným jménem Paroloď vznikla původně jako výletní restaurace paroplavební společnosti. Nachází se na břehu Labe přímo v centru Děčína a návštěvníkům nabízí nádherný výhled na řeku a její okolí. Má celkovou podlahovou plochou 1 486 m2 a její součástí je zatravněný pozemek o výměře 287 m2. Ve třech kompletně vybavených patrech se suterénem najdete restauraci s pizzerií, kavárnu s vlastní cukrárnou a hudební klub s barem a tanečním parketem.

Nespornou výhodou této nemovitosti je skvělá lokalita. Nachází se jen 250 metrů od děčínského zámku s parkem, sousedí s Tyršovým mostem, který nabízí krásný výhled na labský kaňon, a u objektu kotví také výletní lodě plné zahraničních turistů. Kousek od budovy je velké bezplatné parkoviště, na kterém se odehrávají veškeré městské akce, trhy a koncerty. O přísun hostů tak rozhodně nebudete mít nouzi – díky vytíženosti objektu je výnos přes 10% ročně. A pokud provoz restaurace, kavárny a klubu najednou není nic pro vás, můžete jednotlivá patra pronajímat – jsou totiž zcela oddělená.

Restauraci s pizzerií o kapacitě 45 míst najdete ve třetím patře budovy. V letních měsících vaše hosty určitě potěší příjemné posezení na terase s kapacitou dalších 40 míst. Pizzerie má vlastní kamennou pec na dřevo – stačí tedy sehnat šikovného pizzaře a vaši hosté mohou zažít chuť pravé Itálie v srdci Děčína.

Ve druhém patře je umístěna kavárna s cukrárnou. Kapacita vnitřních prostor kavárny je 45 míst a dalších 60 hostů můžete usadit na terase po obvodu kavárny, ze které je krásný výhled na okolí. Kavárna je zařízená velmi stylově a nabízí hostům patřičnou dávku parolodní atmosféry. Velkou výhodou tohoto prostoru je, že má samostatnou cukrárnu s pultem a vchodem z ulice. Můžete tak obsloužit také kolemjdoucí, kteří dostanou chuť na zákusek.

Hudební klub s kapacitu 500 osob se nachází v prvním patře. Je vybavený velkým parketem s DJ pultem a několikametrovým barem, u kterého pohodlně odbavíte všechny objednávky. V prostoru sálu je také balkon, takže pokud se zrovna nebude tančit, může se zde konat jakékoli představení či beseda. A pro hosty, kterým by bylo na parketu těsno, je v suterénu umístěn druhý bar a klidová zóna.

V mezipatře se nachází kancelář, ze které můžete řídit chod všech podniků, a také samostatné zázemí pro zaměstnance. Každé patro disponuje vlastními toaletami. Nemovitost se prodává kompletně vybavená. V objektu je kuchyň pro restauraci a oddělená přípravna pro cukrárnu.

Možností využití je tu zkrátka víc než dost. Tak se na to pojďte podívat do fotogalerie.

Technické parametry

Budova byla postavena přibližně v roce 1890. Objekt je založen na pískovcovém zdivu, stavba je cihlová, kavárna je ze sendvičového zdiva. Střecha je nová z roku 2015. Dům je izolovaný z hlavní třídy a není podříznutý. Celková rekonstrukce začala v roce 2000. V roce 2001 byla dokončena restaurace s pizzerií a kavárna s cukrárnou. Rekonstrukce klubu proběhla v roce 2003 a poslední úpravy byly provedeny v klubu v roce 2013. Kanalizace je obecní a dům je přiveden na vodovod. Součástí objektu jsou 2 provozní výtahy – jeden slouží pro převoz jídel z kuchyně do restaurace a druhý pro zásobování jednotlivých pater. V celém objektu je kamerový systém.

Chci domluvit prohlídku

INVESTICE

Díky výborné dostupnosti a spoustě možností využití má tento objekt neuvěřitelný potenciál. O tom, že se jedná o zajímavou investici, vypovídá také výnos přes 10 % ročně. Velké prostory můžete využít tak, jak tomu bylo doposud – tedy k provozu restaurace, kavárny a klubu. Objekt se také skvělé hodí pro firemní večírky nebo jako zázemí pro koncerty. V minulosti tu koneckonců vystupovaly i velké české kapely jako Chinaski a MIG 21, pravidelně se zde pořádala i show Na Stojáka. No a pokud není oblast gastronomie a zábavy nic pro vás, můžete prostory pronajímat.

DOSTUPNOST

Paroloď se nachází na břehu řeky Labe, kousek od známého Tyršova mostu. K objektu se dá dostat autem, autobusem, na kole, pěšky a dokonce taky lodí. U přístaviště kotví nejen české, ale i zahraniční výletní lodě. V realizaci je i soukromé kotviště. Na přilehlém prostorném parkovišti vaši hosté nemusí řešit nedostatek místa místo ani poplatky – vše je totiž zdarma. Na parkovišti se zároveň konají všechny městské akce, od trhů až po hudební festivaly.

LOKALITA

V okolí objektu se nachází spousta turistických lákadel – o přísun návštěvníků tedy nebudete mít určitě nouzi. Pouhých 250 metrů vzdálený je Zámek Děčín se zahradou, z terasy a prostor kavárny je skvělý výhled na rozhlednu Pastýřská stěna, ke které je to autem 4 minuty, a hned za ní je i oblíbená děčínská ZOO. Na dohled je také místní ferrata lákající především milovníky adrenalinu. No a samozřejmě nesmím zapomenout na výletní lodě, které vyjíždí z Děčína a míří až do německých Drážďan.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
26999000
26999000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?