CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Zrekonstruovaný objekt, kde můžete rozjet svoje podnikání

23999000
23999000
23999000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Komenského 4, Smiřice
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha domu je
638 m2.

Celková plocha pozemku je 997 m2.

Náklady na provoz

Celkové náklady na provoz jsou
44 000 Kč měsíčně.

V částce se počítá se zálohou na elektřinu
30 000 Kč měsíčně a platba za vodu v plném provozu 14 000 Kč měsíčně.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Hledáte objekt, který by doplnil vaše portfolio investičních bytů, ubytovacích zařízení nebo kancelářských prostor? Tak přesně jeden takový na vás čeká jen 10 minut od Hradce Králové – ve Smiřících.

Objekt má platné stavební povolení na výstavbu 10 bytových jednotek. Územní plán ale umožňuje budovu přestavět na kanceláře nebo využít pro ubytování zaměstnanců místních výrobních podniků. 

Budova je dvoupatrová a její celková plocha je 638 m2. Přízemí je aktuálně dispozičně rozdělené na 4 byty se samostatnými vstupy a v patře je dalších 10 místností s kuchyní a koupelnami přístupných po schodišti zvenčí budovy. 

Objekt leží na pozemku o velikosti 997 m2, kde je parkoviště až pro 16 vozů.

Bydlení pro mladé i pracující

S dostupností vlastního bydlení ve velkých městech to není růžové. Obzvlášť pro mladé kupující. Proto se stále častěji poohlíží po levnějších alternativách – třeba startovacím bydlení, které můžete vybudovat ve Smiřicích. 

Na výstavbu 10 bytových jednotek je vypracovaný projekt a vyřízené stavební povolení. Pokud se rozhodnete pustit do výstavby, nebude vás nic zdržovat.

Ve Smiřicích a okolí je taky spousta výrobních firem – pokud byty nechcete prodávat, můžete je pronajímat. Služební byty jsou dnes benefitem číslo jedna. 

Ubytování pro zaměstnance 

Nechcete se pouštět do větších stavebních úprav? Využijte objekt tak, jak stojí a leží. Jeho stávající dispozice umožňuje provoz hezké ubytovny, třeba pro sezónní brigádníky a zahraniční pracovníky místních podniků. 

Územní plán změnu na ubytovnu umožňuje a budova je kompletně vybavená, stačí si vyřídit potřebné papíry. Ve Smiřicích navíc už brzo vyroste nový skladový areál Lidlu – o zájemce o ubytování tak nebudete mít nouzi.

Pro pracovníky, kteří se za prací stěhují i s rodinami, se hodí 3 bytové jednotky v přízemí. Dva byty s dispozicí 1+kk a jeden 3+1, který může dlouhodobě využívat správce objektu. 

Pro brigádníky zase skvěle poslouží ubytovací část se 4 pokoji, společnou kuchyní a 2 koupelnami v přízemí a dalších 10 pokojů se společnou kuchyní a 4 koupelnami v patře. 

Kancelářské prostory

Poohlížíte se po dobře dostupném sídle pro svou firmu? Budovu jde využít také pro vybudování kancelářských prostor – územní plán umožňuje i tuto variantu.

Pokud obě patra pro své potřeby nevyužijete, můžete spojit dva záměry do jednoho. V patře stačí místnosti zařídit kancelářským vybavením, kuchyňka i toalety už tu jsou. A byty v přízemí můžete pronajmout nebo využít ke služebnímu bydlení. 

Technické parametry

Objekt v roce 2024 prošel rekonstrukcí zahrnující zateplení a novou fasádu, zateplení stropů, výměnu oken a novou elektroinstalci. Vytápění zajišťuje elektrokotel, ohřev vody bojlery. Objekt má nový kamerový systém a na parkoviště se vjíždí bránou na dálkové ovládání.

Chci domluvit prohlídku

Stavební povolení a možnosti využití

Dokončená rekonstrukce, platné stavební povolení a hotový projekt. To všechno zjednoduší a urychlí výstavbu 10 bytových jednotek, které můžete prodat nebo pronajmout.

Máte s objektem jiné plány? Žádný problém. Územní plán je nakloněný i možnosti zřízení ubytovny pro pracovníky místních podniků nebo přestavbě na kancelářské prostory.

Nová průmyslová zóna Smiřice

Ve Smiřicích a okolí je hned několik velkých výrobních podniků – ty zaměstnávají nejen pracovníky ze širokého okolí, ale i ze zahraničí. A ubytování jim můžete nabídnout právě vy. 

Už brzy k nim navíc přibude logistické centrum Lidlu, které zaměstná přibližně 450 osob. Jak poroste počet zaměstnanců, poroste i hodnota vaší nemovitosti.

Perfektní dopravní dostupnost

Do obchodu pár kroků a do města pár minut – tenhle objekt je zkrátka skvěle umístěný. Smiřice leží jen 2 km od nájezdu na dálnici a ve městě je veškerá občanská vybavenost.

Potraviny jsou 200 m od budovy, stejně jako lékárna nebo pizzerie. Ve Smiřicích je mateřská i základní škola a za zábavou do Hradce je to autem nebo vlakem necelá čtvrt hodinka.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
23999000
23999000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?