CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Rodinný dům s bazénem v Horoušánkách

21999000
21999000
21999000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Za Panskou Zahradou 413, Horoušánky
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
5+kk
Dispozice domu
5 a více
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha domu je 173 m2.

Pozemek má velikost 836 m2. Terasa 135 m2, bazén 18 m2, krytá pergola s posezením 13 m2, zděný zahradní domek 7 m2, druhý zděný zahradní domek 9 m2 a kryté stání pro 2 automobily o velikosti 27 m2.

Náklady na provoz

Celkové měsíční náklady jsou 5 583 Kč včetně energií. V nákladech se počítá s roční spotřebou plynu na vytápění přibližně 35 000 Kč, roční spotřeba elektřiny přibližně 25 000 Kč, roční náklady na vodné a stočné přibližně 12 000 Kč.

Díky střešním fotovoltaickým panelům o výkonu 3,5 kWp jsou náklady nízké, protože dokáží pokrýt téměř kompletní spotřebu domu včetně plného provozu bazénu od jara do podzimu.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Hledáte rodinný dům s dostatkem prostoru pro celou rodinu? Rádi byste bydleli moderně a v interiéru, který je promyšlený do nejmenších detailů? Tak právě pro vás tu mám nápaditou novostavbu se zahradou na východním okraji Prahy.

Nabízím vám rodinný dům s dispozicí 5+kk a výměrou 173 m2 v klidné obci Horoušánky. Dům je dvoupodlažní a na pozemku o velikosti 836 m2 nechybí terasa s bazénem ani kryté parkování pro dvě auta. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, 4 pokojů, 2 koupelen a samostatného WC, šatny a technické místnosti. Stavba i interiér jsou promyšlené a dotažené k dokonalosti. O tom, že architekt odvedl skvělou práci svědčí i 3. místo v anketě Dům roku 2019. 

V přízemí domu se na prostoru 55 m2 rozkládá obývací pokoj s kuchyní. Interiér má svěží minimalistický ráz a dominuje mu dřevo. Kuchyňský ostrůvek směřuje do místnosti a všechny spotřebiče a skříňky jsou zabudované v dřevěné stěně, ze které vystupuje masivní americká lednice.

Už tak velký obývák si v teplých měsících ještě rozšíříte – stačí otevřít hliníkový HS portál a vyjít na 135 m2 velkou terasu s jižní orientací. Tam čeká krytý vyhřívaný bazén a posezení ve stínu pod 5 metrů širokou markýzou. A taky zděný zahradní domek s pergolou a udírna pro domácí kuchtění. Terasu obklopuje udržovaná zahrada s dětským hřištěm a druhým zděným zahradním domkem.

Protože je v přízemí také samostatná toaleta, nemusíte ze zahrady vybíhat do patra. Přes chodbu je ložnice, kterou můžete využít jako pracovnu nebo pokoj pro hosty. 

Po dřevěném schodišti se zábradlím ze skla vystoupáte do patra s minigalerií, kde si můžete vystavit cokoli, co je vašemu srdci blízké. Třeba motorku. Po pravé straně se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. Ty jsou ukryté v dubové stěně za bezobložkovými dveřmi. Z chodby vedou dveře do dalších dvou ložnic a koupelny s vanou.

Před domem je štěrková předzahrádka s gabionovým plotem a krytý přístřešek pro dvě auta, takže domů půjdete vždy suchou nohou. 

Dům se prodává kompletně vybavený. 

Technické parametry

Dům byl zkolaudován v roce 2018. Je postaven ze systému pálených cihel Heluz a zateplený polystyrenem. Fasádní omítka je kombinovaná s dřevěným obkladem. Okna jsou hliníková a plastová s izolačními trojskly a doplňují je předokenní rolety pro ještě lepší izoalci. 

V domě je systém centrálního řízeného větrání s rekuperací, domácí úpravna vody i fotovoltaika o výkonu 3,5 kWp. Ta pokryje téměř kompletní spotřebu domu od jara do podzimu. O vytápění se stará teplovodní podlahové topení a radiátory, k ohřevu vody slouží plynový kondenzační kotel. Dům je napojený na zabezpečovací systém s čidly v oknech a dveřích a má i elektronický zámek se vzdáleným přístupem. 

Vyhřívaný bazén o velikosti 3×6 m je vybavený plně automatizovanou bezchlorovou technologii s UV lampou a ozonizérem. O závlahu keřů a stromů se stará automatizovaný kapkový zavlažovač a s úklidem vám pomůže centrální vysavač.

Chci domluvit prohlídku

Moderní a promyšlená novostavba

Při stavbě tohohle rodinného domu se myslelo úplně na všechno. Majitelé si nechali vytvořit projekt na míru od architekta z AIR ateliéru a jednotlivá řemesla osobně najímali a kontrolovali. Stavba i realizace interiéru je tak vyladěná do posledního detailu. Po technické i designové stránce. O zdravé a příjemné klima se stará rekuperace kombinovaná s podlahovým topením. UV lampu s ozonizérem v bazéně a kapkovou závlahu můžete jednoduše ovládat z mobilu. A na zpracování je radost pohledět – dřevěné materiály, velkoformátová dlažba, sklo, čisté bílé plochy… To je prostě sen každého milovníka spojení minimalismu a přírody.

Zahrada s terasou a bazénem

Kde budete trávit letošní léto? Co třeba na 135 m2 velké terase s bazénem! Ten je vyhřívaný a bezchlórový, takže se nemusíte po každém čištění obávat nepříjemného zápachu a podráždění pokožky. Terasa je orientovaná na jih a kdyby vám bylo po celodenním slunění horko, je tu pětimetrová elektrická markýza a taky pergola s posezením. Zahrada je kompletně dokončená a má automatický závlahový systém. Kromě toho tu jsou hned dva zahradní domky na veškeré vybavení a náčiní. A nechybí ani dřevěný domek pro děti.

Klidná lokalita se skvělou dostupností

Přímo ve vesnici jsou dva obchody, restaurace, tenisové kurty a ve výstavbě je i nová školka. Z Horoušánek jste navíc všude za chvíli. Do půl hodiny budete vlakem v centru Prahy a v obci se je i zastávka autobusu, který vás co 30 minut dopraví na metro. Na D11 jste autem za 5 minut a od nájezdu na D1 vás dělí necelá půlhodinka. V okolí Horoušánek budete mít spoustu příležitostí k pěstování sportovních aktivit. V Klánovickém lese můžete jezdit po stezkách na kolečkových bruslích nebo kole a možnosti pěší turistiky jsou tu prakticky neomezené.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
21999000
21999000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?