CZ
EN
DE
RU
PL
NL

3+1 po rekonstrukci v Dolní Rožínce

3279000
3279000
3279000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Dolní Rožínka 69
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
3+1
Dispozice domu
3 pokoje
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha bytu je 56 m2.

Sklep má velikost 8,2 m2.

Náklady na provoz

Celkové měsíční náklady na provoz jsou 6 068 Kč.

V nákladech se počítá s částkou 700 Kč měsíčně na elektřinu a v částce 5368 Kč měsíčně je zahrnut fond oprav 1 550 Kč, teplo a teplá voda 3 000 Kč, energie ze společných prostor, kotel, bojler 100 Kč a záloha na vodu 500 Kč.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Proč si dělat starosti s opravami, když můžete jít bydlet rovnou do nového. Třeba do letos zrekonstruovaného a kompletně zařízeného bytu v Dolní Rožínce. 

Nabízím vám byt s dispozicí 3+1 o velikosti 56 m2. Skládá se z kuchyně, obývacího pokoje, dvou ložnic a koupelny s WC. K bytu patří sklep, je tu společná prádelna, kočárkárna i parkování před domem. 

Celý byt je čerstvě po rekonstrukci. Rozvody elektřiny, vody i odpadu jsou úplně nové, takže do krásně zařízeného interiéru není potřeba nijak zasahovat. 

Kuchyně je otevřená do chodby. Je tu moderní linka, fungl nová myčka, trouba a varná deska. A taky šikovně vestavěná americká lednice. 

Obývák je hned vedle kuchyně a projdete z něj do ložnice o velikosti 13 m2. Druhá ložnice je na konci chodby a má výměru 11 m2.

Nově zařízená je i koupelna s částečně oddělenou toaletou a velkým proskleným sprchovým koutem. 

Byt je v 1. patře kompletně zatepleného cihlového domu s novými okny a dveřmi. Dům má dva vchody a v tom vašem je dohromady jen 6 bytů. 

Technické parametry

Dům prošel v roce 2022 kompletním zateplením. Nová je tak fasáda, okna i vstupní dveře. Dům má novou plynovou kotelnu, která se stará o vytápění. Vodu ohřívá společný bojler. Odpad je řešený veřejnou kanalizací. Byt je po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2024.

Chci domluvit prohlídku

Byt po kompletní rekonstrukci

Nedělejte si starosti se stavebními úpravami, bouráním a sekáním – v tomhle bytě už je všechno vyřešené. Rozvody elektřiny, vody i odpadu se měnily v letech 2023/2024, kuchyňská linka i vybavení koupelny jsou zbrusu nové. Od lednice přes troubu až po sanitu.  

Ostudu před návštěvou vám neudělají ani společné prostory. Před dvěma lety se totiž rekonstruoval celý dům. Je zateplený, má novou fasádu a nová jsou i okna a vstupní dveře.

Škola, les i obchod u domu

Láká vás klidné rodinné bydlení, ale dojíždět s dětmi do školy, k doktorovi nebo za zábavou se vám nechce? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Škola, školka, zdravotní středisko, dětské i víceúčelové hřiště, večerka… To všechno budete mít jen pár minut od domu. 

A zábava? Pokud děti nevytáhnete na procházku do přírody, zkuste strašidelný zámek Draxmoor. Do větší Bystřice nad Pernštejnem to je 10 minut, stejně jako do Šiklandu westernového městečka.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
3279000
3279000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?