CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Pozemek se stavebním povolením kousek od Prahy

10999000
10999000
10999000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Měšice u Prahy - ul. Novoveská
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

Celková plocha pozemku je 1 290 m2.

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Plánujete výstavbu rodinného domu a hodil by se vám pozemek blízko přírody a přitom jen kousek od našeho hlavního města? Tak to se podívejte na tuhle stavební parcelu, která leží v klidné obci Měšice.

 

Nabízím vám pozemek o velikosti 1 290 m2, který se nachází v obci Měšice a spadá pod okres Praha-východ. Na tomhle pozemku si můžete postavit rodinný dům dle vlastních představ nebo využít již platné stavební povolení včetně projektové dokumentace. Maximální zastavěná plocha objektu je 300 m2. Pozemek je určen k výstavbě dvoupodlažního domu s podkrovím. Orientace pozemku je jihozápadní, takže budete mít doma i na zahradě dostatek světla po celý den.

 

Ke stavebnímu pozemku je vydané platné stavební povolení včetně projektové dokumentace, kterou lze na ohlášku přizpůsobit. Začít stavět tak můžete téměř okamžitě.

 

Pozemek leží necelých 10 minut autem od Prahy. Takže si nemusíte lámat hlavu kam večer vyrazit za zábavou. V Obci Měšice najdete vlakové nádraží s přímým spojením na hlavní nádraží v Praze. Najdete zde státní školku a pár metrů od pozemku je i školka soukromá. V obci jsou dětská hřiště, plavecký bazén a další sportoviště vč. pony parku. Dále zde najdete i potraviny, řeznictví, vinotéku a menší restauraci. Pro milovníky procházek je zde zámek se zámeckým parkem.

Technické parametry

Pozemek je zasíťovaný a je na něj přivedena přípojka elektrické energie, vody a kanalizace. U pozemku je vedena komunikace s veřejným osvětlením.

Chci domluvit prohlídku

Pozemek s platným stavebním povolením

Proč se zdržovat administrativou, když se můžete pustit rovnou do práce!  K pozemku je vydané stavební povolení včetně projektové dokumentace na výstavbu dvoupodlažního rodinného domu, které lze na ohlášku jednoduše upravit. Vzhledem k tomu, že je v Měšicích v současné době stavební uzávěra, jedná se tak o jeden z posledních pozemků určený k zástavbě.

Ideální pozemek

Rovina, obdélníkový tvar, veškeré přípojky na pozemku, nedaleko Prahy. No nezní to jako ideální plácek pro váš nový život?

Skvělá dopravní dostupnost

Z Měšic to máte do Prahy autem do 10 minut. Autobus tu jezdí 4x za hodinu a na metru v Letňanech jste za pouhých 13 minut. Obec disponuje vlakovým nádražím, takže do půl hodinky jste přímým spojem v centru na hlavním nádraží.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
10999000
10999000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?