CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Byt 3+1 po rekonstrukci v Dolní Rožínce

3199000
3199000
3199000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Dolní Rožínka 73
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
3+1
Dispozice domu
3 pokoje
Výměra nemovitosti

Celková podlahová plocha bytu je 56 m2.

Sklep má velikost 7,3 m2.

Náklady na provoz

Celkové měsíční náklady na provoz jsou 4 813 Kč.

V nákladech se počítá s částkou 400 Kč měsíčně na elektřinu a v částce 4 363 Kč měsíčně je zahrnut fond oprav 1 500 Kč, teplo a teplá voda 2 200 Kč, energie ze společných prostor, kotel, bojler 50 Kč. Pojištění domu 53 Kč a záloha na vodu 500 Kč.

Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Nechcete se trápit rekonstrukcí? Ani nemusíte. Nastěhujte se do bytu v Dolní Rožínce – právě prošel rekonstrukcí a žádné bourání není potřeba. 

Nabízím vám byt s dispozicí 3+1 o velikosti 56 m2. Skládá se z kuchyně, obývacího pokoje, dvou ložnic a koupelny s WC. K bytu patří sklep, v domě je společná prádelna a kočárkárna. Parkování je před domem. 

V bytě se právě dokončila výměna rozvodů elektřiny, vody i odpadu, takže vás žádné sekání zdí nečeká. Nové jsou i omítky, koupelna a kuchyně se rekonstruovaly v roce 2019. 

Kuchyně není uzavřená, volně navazuje na chodbu s šikovně vestavěnou novou americkou lednicí. Nová je taky sklokeramická varná deska.

Obývací pokoj je naproti kuchyni. Otevřeným průchodem z něj projdete do ložnice o velikosti 19,9 m2. Druhá ložnice je na konci chodby a má výměru 10 m2.

V koupelně je rohová vana, nové umyvadlo a toaleta. 

Byt je v 1. patře kompletně zatepleného cihlového domu s novými okny a dveřmi. Dům má dva vchody a v tom vašem je dohromady jen 6 bytů. 

Technické parametry

Dům prošel v roce 2019 kompletním zateplením. Nová je tak fasáda, okna i vstupní dveře. Dům má plynovou kotelnu, která se stará o vytápění. Vodu ohřívá společný bojler. Odpad je řešený veřejnou kanalizací. Byt je po kompletní rekonstrukci, která proběhla v roce 2023/2024.

Chci domluvit prohlídku

Zrekonstruované bydlení

Nedělejte si starosti se stavebními úpravami, bouráním a sekáním – v tomhle bytě už je všechno vyřešené. Rozvody elektřiny, vody i odpadu se měnily v letech 2023/2024, kuchyňská linka i vybavení koupelny jsou jen pár let staré. A lednice i varná deska jsou zbrusu nové.

Ostudu před návštěvou vám neudělají ani společné prostry. Před dvěma lety se totiž rekonstruoval celý dům. Je zateplený, má novou fasádu a nová jsou i okna a vstupní dveře.

Škola, les i obchod u domu

Láká vás klidné rodinné bydlení, ale dojíždět s dětmi do školy, k doktorovi nebo za zábavou se vám nechce? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Škola, školka, zdravotní středisko, dětské i víceúčelové hřiště, večerka… To všechno budete mít jen pár minut od domu. 

A zábava? Pokud děti neutáhnete na procházku do přírody, zkuste strašidelný zámek Draxmoor. Do větší Bystřice nad Pernštejnem to je 10 minut, stejně jako do Šiklandu.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
3199000
3199000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?