CZ
EN
DE
RU
PL
NL

Stavební pozemky s chalupou v Panském Poli Orlické hory

7999000
7999000
Kč/měsíc
Prodáno
Pronájem
REZERVACE
Pronajato
Již není v nabídce
Info o nabídce v RK
Chci domluvit prohlídku
Lokalita
Rokytnice v Orlických horách 398, Panská pole - Rokytnice v Orlických horách
Zobrazit na mapě
Dispozice bytu
Dispozice domu
Výměra nemovitosti

Celková plocha pozemků je 3 781 m2.

Pozemek s chalupou má velikost 686 m2.

Pozemek pro výstavbu druhé nemovitosti má velikost 417 m2.

Náklady na provoz
Energetická třída
Třída G - Mimořádně nehospodárná podle zákona č. 406/2000 Sb. Průkaz bude předložen nejpozději před uzavřením kupní smlouvy.
Zobrazit energetický štítek

Nabízím vám soubor pozemků o celkové velikosti 3 781 m2, který leží v horské osadě Panské Pole. Ta je součástí obce Rokytnice v Orlických horách.

Soubor se skládá ze sedmi pozemků. Na prvním pozemku o velikosti 686 m2 se nachází chalupa určená ke kompletní rekonstrukci a kousek od něj leží druhý stavební pozemek o velikosti 417 m2, na kterém můžete také stavět. Zbylých 5 pozemků o celkové výměře 2678 m2 spadá pod plochy smíšené nezastavěného území.

Na dvou stavebních pozemcích lze vybudovat dvě samostatné chalupy o velikosti až 170 m2 a 125 m2, které můžete využívat pro soukromé i komerční bydlení či rekreaci. Další možností je vybudování dvou spolupracujících staveb určených pro hromadnou rekreaci či ubytování. No a pokud chcete mít výhledy do nádherného okolí jen pro sebe, stačí se pustit do rekonstrukce stávající chalupy nebo si na jejím místě postavit jednopodlažní rodinný dům s podkrovím.

Pozemek leží na úpatí hřebene Orlických hor, zhruba 1 km od dělostřelecké tvrzi Hanička. V okolí na vás čeká spousta turistických i cyklotras, lanový park nebo bikepark a singletrack. Veškerou občanskou vybavenost pak najdete v 5 km vzdálené Rokytnici. A podobně daleko to budete mít i na lyžovačku do Skiareálu Říčky.

Technické parametry

Na hranici pozemku je přivedena přípojka elektrické energie a je zde kopaná studna s pitnou vodou. Je potřeba vybudovat septik nebo čističku. Na pozemku je povolený vrt na vodu. K pozemku je příjezd po obecní asfaltové cestě, která je v zimě udržovaná a využívat ji mohou pouze majitelé okolních nemovitostí.

Dva stavební pozemky v Orlických horách

Jestli jste vždycky snili o bydlení na polosamotě, přímo na úpatí horského hřebene, máte právě teď šanci si svůj sen splnit. Stačí si zrekonstruovat či přestavět stávající chalupu a začít si užívat klidu a krás Orlických hor uprostřed lesů a luk. Kromě skvělých výhledů do okolní přírody tu na vás čeká i možnost výstavby druhé chaty, kterou můžete využít k rodinné rekreaci nebo realizaci svých podnikatelských záměrů.

Horská turistika a sjezdovky na dosah

Okolí vaší nové chalupy je rájem pro milovníky turistiky – jen 1 km od ní leží tvrz Hanička a když kousek popojdete, dostanete se až na Jiráskovu hřebenovou cestu. Na své si přijdou taky běžkaři a lyžaři, na které v okolí čeká spousta tras a sjezdovek. No a pokud byste se rozhodli využít pozemek komerčně, hosté to k vám nebudou mít daleko. Autem z Hradce nebo Pardubic u vás budou za hodinu a z okraje Prahy za dvě.

Půdorysy
No items found.
Galerie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
7999000
7999000
0
Měsíční splátka
0
Celková splatná částka
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nemovitost vám zprostředkuje
Jiří Hanousek
+420 775 745 990
info@hanousekjiri.cz
Profil makléře
Nechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět
Děkujeme za zprávu, ozveme se zpět co nejdříve!
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím ještě jednou
Zpátky nahoru
A žádná nabídka už vám neunikne
Děkujeme! Náš příští newsletter přistane i ve vaší schránce.
Někde se stala chyba, zkuste to prosím ještě jednou...
Máte rádi sušenky? My ano! Tyhle malé soubory slouží k tomu, aby byla návštěva našeho webu příjemným zážitkem, vše fungovalo jak má a my jsme ho mohli dále zlepšovat. Tak co, dáte si s námi?